Легальна робота в Європі

Як виїхати в Польщу з сім'єю?

22210

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Чимало українців хочуть переїхати жити за кордон і вибирають для цього сусідню країну - Польщу. Виїхати раз і назавжди не так просто, тому починати доводиться з поїздки на заробітки, а потім вже шукати способи залишитися в країні і далі на легальних підставах.
Однак, цей спосіб більше підходить для тих, хто переїжджати збирається сам, а ось зробити це разом з сім'єю, особливо, якщо є неповнолітні діти - в рази складніше.

 

Як виїхати в Польщу з сім'єю?

Найпростіший, проте не швидкий спосіб - це, знову-таки, поїхати на роботу в Польщу одному з членів сім'ї, а потім забрати до себе всіх інших.
Основна заковика полягає в тому, що мігрантам необхідно не тільки отримати вид на проживання, а й легально проживати за кордоном не менше 2 років. Таким образів, возз'єднатися сім'я зможе не скоро, адже потрібно зібрати всі необхідні документи і довести, що зможете забезпечувати свою сім'ю, якщо вона буде повністю на вашому забезпеченні.
Подавши всі документи за місцем проживання в Польщі, і отримавши дозвіл на ввезення сім'ї, можна нарешті знову опинитися в колі рідних.


Що потрібно для переїзду сім'ї до працюючого в Польщі громадянину України?
Існує кілька рекомендацій, які потрібно враховувати для безпроблемного вивезення сім'ї в Польщу, якщо один з її членів (як правило, чоловік / батько) їде на заробітки:
1. Вибирати роботу краще ту, де підписується Умова про праце, а не Умова злеценія, так як тільки за ним працівник має право страховка і оплачувану відпустку.
2. Рівень зарплати повинен бути достатнім для того, щоб забезпечувати кожного члена сім'ї, який планує переїхати. Зокрема, ніхто з них не повинен потребувати соціальної допомоги. У підсумку, зарплата повинна становити мінімум 3000 зл / місяць брутто на сім'ю, що складається з батька, матері і дитини.
3. Спочатку потрібно стабільно пропрацювати не менше 3 місяців, тільки потім подавати на ВНЖ - якщо перевірка покаже, що роботодавець стабільно виплачує зарплату і відраховує податки, шанс отримати його буде значно вище.
4. На всіх членів сім'ї повинна бути оформлена страховка, а недосконалих дітей краще вписати в поліс вже працює в Польщі батька.
Дуже важливо звернути увагу на оформлення візи на дружину і дитину. Якщо у матері також є плани працевлаштуватися за кордоном, то їй можна оформити робочу візу, а неповнолітніх дітей може вписати до себе в воєводське запрошення вже працює батько. При цьому необхідно заздалегідь подбати про садок або школи для дитини - консул може враховувати наявність договору про місце навчання дитини, коли буде вирішувати, видавати візу чи ні.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27