Легальна робота в Європі

Як визначити непорядних роботодавців?

889

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Практично кожен, хто хоче бажає виїхати на роботу за кордон, від самого початку, намагається самостійно знайти роботу, хорошого роботодавця і оформити документи. Але, не все так на справді легко, як це здається на початку. Справитися з переїздом за кордон самостійно - цілком реально, але збір документів дійсно неймовірно копітке заняття і не кожен може приділити цьому процесу достатньо часу.

На сьогоднішній день, досить-таки цікавий етап починається після відправлення потрібних документів для роботодавця через фірму з працевлаштування. На даному етапі, після нововведень в польському законодавстві, на запрошення можна чекати близько 1-2 місяців. Звичайно, це не є провиною компанії, але все ж виїхати на роботу в Польщу в очікувані терміни не завжди вдається.

Окрему увагу варто звернути на те, що після отримання візи або офіційного документа на підставі, якого можна буде працювати в Польщі, фірма з працевлаштування не завжди буде мати вільні місця на бажану вами вакансію. Коли справа доходить до призначення дати і часу приїзду, може трапитися така ситуація, що вільного місця на приватному підприємстві просто немає. Після цього, починається період очікування, який, на жаль, може затягнутися на довгий період часу (від тижня до місяця).

Як же цьому запобігти?

Спочатку, потрібно розібратися чи зацікавлена ​​компанія у працівнику. Якими способами це можна перевірити? Отже:

  • Співробітники фірми зв'язуються з вами і періодично запитують на якому етапі виготовлення перебувають документи;
  • Постійний контакт з клієнтом, виготовлення всіх потрібних документів для подачі до Візового Центру.

Ось, декілька порад від нас, як же вибрати дійсно надійну і відповідальну компанію з працевлаштування.

  • Офіційна реєстрація на державному рівні.
  • Офіційний сайт компанії, де можна подивитися вакансії, список документів, новини, контакти та адресу компанії. Крім того, варто звернути увагу на останню дату публікації.
  • У компаніях з хорошою репутацією завжди будуть активні соціальні мережі.
  • Відгуки клієнтів на офіційних ресурсах.

На жаль, в людей викликає куди більшу довіру гарне зображення, завантажене з Інтернету і ніхто не звертає увагу чи перевірене це місце роботи чи ні.

Завжди звертайте увагу на правильні аспекти роботи компаній з працевлаштування і тоді, можливість потрапити на недобросовісних роботодавців знизиться до мінімуму.

Запрошуємо приєднатися до нас в соціальних мережах і отримати консультацію по роботі за кордоном вже зараз!

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання