Легальна робота в Європі

Як вивчити польську мову самостійно?

3521

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Поїхати на роботу в Польщу можна і не знаючи польської мови. Однак, якщо ви володієте нею хоча б на розмовному рівні, це дає вам безліч переваг, починаючи від елементарного взаєморозуміння з роботодавцем і закінчуючи можливості легко здійснювати будь-які покупки не тільки в магазинах самообслуговування і вільно спілкуватися з місцевими жителями.

Звичайно, найпростіше вивчити іноземну мову на спеціальних курсах або з репетитором, однак така можливість є не у всіх, і, якщо бажання вчитися все ж є, доводиться шукати інші способи. Про основні з них ми розповімо далі.

ТОП 5 способів вивчити польську мову самостійно

1. Підручники, розмовники та самовчителі

Спеціальні навчальні книги - це хороший варіант для системних, виконавчих людей, які готові виділяти по кілька годин хоча б пару днів в тиждень. Щоденне читання декількох глав з підручника, розбір «домашнього завдання» і робота над помилками - запорука досягнення поставленої мети: Нехай не швидко, але ви будете знати польську мову на досить високому рівні.

Прикладом тому може стати серія підручників «Polski, krok po kroku», що підходить як для тих, хто починає з нуля, так і для тих, хто хоче підвищити свій рівень знання.

2. Онлайн-сервіси

На сьогоднішній день існують чимала кількість сайтів, які допомагають вивчити польську мову. На них, як правило, можна знайти інформацію в усіх форматах - текстовому, аудіозаписи, а також онлайн-тести, що дозволяють оцінити рівень, якого вам вдалося досягти.

Один з таких сайтів-самовчителів - це polskijazyk.pl. Він абсолютно безкоштовний, потрібно тільки зареєструватися. Сервіс lingust.ru грунтується на аудіо-уроках, а один з найбільших навчальних сайтів - busuu.com, але тут, крім безкоштовних розділів, є і безліч платних можливостей.

3. Додатки для смартфонів

Сучасні технології дають своїм власникам практично безмежні можливості. Так, наприклад, якщо у вас є смартфон з виходом в інтернет можна знайти найрізноманітніші програми для вивчення польської мови.

Найбільш популярним серед них сьогодні можна назвати «Дуолінго» - повноцінний навчальний ресурс, призначений для вивчення не тільки польського, але і багатьох інших мов. Він досить просто у зручний, включає в себе аудіо-підказки, тести і навіть перевірку письмовій грамотності.

4. Книги та фільми польською мовою

Якщо є хоча б базові знання польської, то для його удосконалення відмінно підійде такий просто і захоплюючий спосіб, як перегляд фільмом і читання книг польською мовою. Оптимальним варіантом можуть стати відео з субтитрами, головне - уважно вслухатися і вникати в суть того, що говорять герої картини.

Знайти книги і фільми польською мовою не складно - їх в будь-яких кількостях можна знайти в мережі. Дивитися і читати можна як в онлайні, так і завантажуючи себе на пристрій.

5. Спілкування з носіями мови

Природно, краще всього вивчати іноземну мову в колі його носіїв. Якщо в вашому колі є ті, хто вільно володіють польською, спілкуйтеся з ними, говорите, листуйтеся, просите перевіряти вас на предмет грамотності.

Цей спосіб найбільш ефективний і дозволяє вивчити іноземну мову досить швидко. Єдиний мінус - знати польську ви будете тільки на розмовному рівні, а ось письмова мова доведеться підучити окремо.

У підсумку, вивчити польську мову можна будь-яким зручним способом, а за допомогою сучасних гаджетів робити це можна коли завгодно.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27