Легальна робота в Європі

Як заробляти в Польщі на 30-50% більше, завдяки мінімальним знанням польської мови?

7801

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Навчатися польській мові насправді дуже важливо для тих, хто хоче поїхати на роботу в Польщу і заробляти тут вже не так, як звичайний різноробочий, а значно більші гроші, що в майбутньому може навіть виявитися шансом залишитися на ПМЖ.

Будь-яка іноземний мова дає свої привілеї. Володіючи мовою країни, в якій ви перебуваєте - ви відчуваєте, що можна жити комфортно, порозмовляти на будь-які теми, і навіть попросити допомоги легше мовою, якою розмовляють в цій країні.

Якщо ви все ж зважилися поїхати на заробітки до Польщі, знання польської мови може відкрити двері до величезної кількості високооплачуваних вакансій. Хоча звичайно ж, всім і так відомо, що знайти роботу без знання польської або англійської мов в Польщі насправді легко. Тільки виникає питання, яку роботу нам запропонують, якщо ми розуміємо тільки декілька слів зі сказаного і у відповідь нічого не можемо вимовити? У Польщі безліч вакансій різноробочих на заводах, фабриках та складах. Але, чи дійсно таку роботу ми шукаємо?

Кожен хоче, як можна більше заробляти, тому більш високооплачувані пропозиції саме в тих сферах, де робота побудована на спілкуванні з клієнтами, а також між співробітниками. Більш високі зарплати в Польщі в сфері обслуговування, а жоден офіціант не може почати роботу без знання мови, адже кожен повинен спілкуватися з клієнтами та персоналом з приводу обслуговування в ресторані. Хостеси і касири також не зможуть виконувати свої обов'язки, якщо зіткнуться з мовним бар'єром. На складах з медичними препаратами або ж на тих, де потрібно виконувати щось за інструкцією з'явиться така ж сама проблема.

Знання іноземної мови часто стає основним фактором у виборі роботодавцем кандидата на більш високооплачувану посаду.

Якщо ви зовсім не володієте польською мовою, але мають намір отримати хорошу роботу, тоді радимо приступити до її вивчення вже зараз. Існує маса різних шляхів її вивчення: домашні курси (через Інтернет) або платне навчання з репетитором чи відвідування групових занять. Також, існують безкоштовні мовні курси, але, щоб такі знайти - потрібно витратити трохи часу. Якщо ж вивчити мову потрібно терміново, то краще звернутися до репетитора, так буде швидше і надійніше. Зараз, такі пропозиції можна знайти всюди.

Скільки в середньому потрібно витратити грошей, щоб вивчити польську мову?

Згідно з опитуванням, проведеним в соціальних мережах ВКонтакте і Facebook, наші підписники, які вже працювали в Польщі або вчили польську, відповіли, що для того, щоб її вивчити буде потрібно:

  • Місяць - 14,6%
  • 3 місяці - 25,5%
  • 6 місяців - 31,5%
  • Рік - 28,4%

Згідно з цими даними, за півроку реально вивчити польську мову. В середньому заняття польського триває годину і коштує близько 70 гривень за урок. Якщо займатися з репетитором двічі на тиждень, то за півроку доведеться витратити близько 3500 гривень, що вам окупитися вже за перший місяць роботи в Польщі.

Заробіток зі знанням польської мови і без

Візьмемо до прикладу 2 вакансії: в сфері обслуговування - барменом в готель-ресторан і різноробочого на заводі в престижній компанії LG.

Бармен зі знанням польської мови заробляє від 13 злотих в годину + чайові, що залежить вже від рівня комунікабельності, і відповідно від того, як ви зможете підтримувати контакт з клієнтами, тобто в місяць мінімально можна заробити 3500 злотих. Коли на заводі LG різноробочим, заробітна плата становить 10,26 злотих за годину, і за місяць виходить близько 2400.

Також, на більш високі зарплати можуть розраховувати касири в мережах магазинів, офіціанти та менеджери.

Популярні вакансії зі знанням польської мови від нашої компанії:

Офіціант зі знанням польської мови

Бармен 

Кухар зі знанням польської мови

Піццайоло

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27