Легальна робота в Європі

Які міста в Польщі найкраще підходять для життя і роботи?

17530

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Збираючись поїхати на роботу в Польщу, багато українців відразу розглядають можливість залишитися там якщо не назавжди, то на досить тривалий період. У зв'язку з цим, увага приділяється не тільки про саму роботу, але і місту, в якому доведеться жити.

Яке місто вибрати для майбутнього місця проживання, на які критерії звертати увагу і де краще шукати роботу, читайте далі.

Як вибрати місто в Польщі для роботи і життя?

В першу чергу, слід визначитися, чи плануєте ви тільки поїхати попрацювати і повернутися додому або ж хочете залишитися в Польщі на тривалий період часу.

У першому випадку цілком підійдуть міста, де розвинені виробництва, заводи і фабрики. Це може бути невеликий за площею населений пункт, без особливого вибору розважальних закладів та магазинів. Житло в таких містечках, як правило, за доступною ціною, тому, головне - умови роботи.

У другому випадку, якщо ви плануєте залишатися в Польщі жити, то враховувати доведеться набагато більше факторів - це і інфраструктура, і наявність всіляких закладів, які будуть цікаві саме вам, і розташування, і клімат.

В яке польське місто найкраще їхати жити і працювати?

Зрозуміло, вибір міста - це суто індивідуальне питання, однак, ряд соціологічних опитувань дозволив виділити кілька міста, які найбільш підходять для переїзду.

ТОП-7 найкращих для життя і роботи міст в Польщі

Гданськ

Гданськ - досить велике портове місто, затишно розташувався на березі Балтійського моря. Відрізняється розвиненою інфраструктурою і наявністю розвиненою культурою, наукою, а також сферою розваг. Завдяки великому потоку туристів, тут завжди є робочі місця в сфері обслуговування (і не тільки), а також можливість відпочити і погуляти. Згідно з опитуваннями, понад 80% місцевих жителів задоволені життям в Гданську і не хочуть звідси їхати.

Гдиня

Ще один прибережний місто - Гдиня. Число жителів тут не така велика, всього 250 тисяч, але, тим не менш, умови для життя тут оптимальні - тут є робочі місця і місця в лікарнях, доглянутий старовинний центр і сучасні новобудови, практична інфраструктура і безліч найрізноманітніших фестивалів. Його відвідують багато поляків і гості країни.

Краків

Одним з кращих міст для життя і роботи також вважається колишня столиця Речі Посполитої - Краків. Один з найкрасивіших міст Польщі люблять як місцеві жителі, так і гості. Великим його перевагою вважається широкий вибір вакансій в самих різних сферах. Для душі в Кракові також є все необхідне - історично і культурні пам'ятки, кафе і ресторани, музеї і багато іншого.

Познань

За що поляки і гості країни люблять Познань, так як це за цілодобово жвавий ритм життя. Це місто студентів і активного відпочинку, тут в будь-який час можна знайти працюючий клуб або ресторан, а слово «безробіття» практично не знайоме місцевим жителям.

Катовіце

Катовіце ніяк не можна назвати туристичним або курортним містом - тут не дуже чисте повітря, проте, з кожним роком тут з'являється все більше зелені і проводитися безліч культурних заходів. При цьому, в Катовіце добре розвинена як важка, так і легка промисловість - роботу можна знайти на будь-який смак і потреба. До того ж, вартість житла тут одна з найнижчих в Польщі.

Вроцлав

Один з найяскравіших і найбільш відвідуваних туристами місто Польщі - це Вроцлав. Його прозвали польської Венецією завдяки величезній кількості річок і каналів. Місто є одним з найпривабливіших в плані життя і роботи, так як тут є все необхідне для комфортного проживання, а й великий попит на різноробочих і фахівців різних спеціальностей.

Варшава

Складно не згадати в числі найпривабливіших міст столицю Польщі. Тут є абсолютно все, що тільки може знадобитися людині для комфортного і насиченого життя. Кількість архітектурних, історичних і культурних пам'яток тут хоч греблю гати, а єдиним істотним мінусом Варшави можна назвати досить високу вартість житла.

В цілому, практично в кожному польському містечку можна знайти для себе місце. Залежно від звичного способу життя, побажань і можливостей, можна підібрати ідеальне для кожного емігранта.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27