Легальна робота в Європі

Які найперспективніші професії в Польщі

3420

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Робота в Польщі стала чи не єдиним виходом для багатьох українців, які прагнуть знайти гідний заробіток, щоб забезпечити сім'ю або втілити якісь особисті цілі. Польські роботодавці готові прийняти до себе, як різноробочих, так і будівельників з України, так як вони готові працювати багато годин поспіль за ту оплату, яка не влаштовує самих поляків.
Ні для кого не секрет, що користуються найбільшим попитом сьогодні на фахівці будівельної сфери і різноробочф на різні заводи і підприємства. Однак, ці професії найчастіше не передбачають подальшого кар'єрного зростання або розвитку працівника.
Сьогодні ми пропонуємо розглянути найбільш перспективні професії в Польщі для українців, які дадуть можливість не тільки добре заробити, але і залишитися в цій країні жити і реалізувати себе.
Отже, найбільш перспективними професіями в Польщі на сьогоднішній день можна назвати наступні:

Фахівці IT сфери

IT-фахівці затребувані практично скрізь, причому попит є на різні спеціальності, як програмістів, так і, наприклад, експертів в області комп'ютерної безпеки. Якщо ваші знання і навички в даній сфері досить високі і польську мову ви знаєте хоча б на комунікативному рівні, то в Польщі вас не тільки з радістю приймуть на роботу, але і забезпечать усіма необхідними умовами для життя як зараз, так і в подальшому.

Працівники творчих професій
У таланту немає меж. Фотографи, дизайнери та інші творчі люди можуть реалізувати себе на території Польщі, узаконити свою діяльність і отримати переваги у вигляді лояльної системи оподаткування та виду на проживання в Польщі. Що ж стосується оплати праці, то тут все залежить виключно від професіоналізму емігранта, але її розмір може бути в рази більше, ніж в Україні.

Торгові представники
Дана область включає безліч спеціалізацій, починаючи від продавця в магазині закінчуючи фахівцем з продажу на керівних посадах. І, власне, кар'єрний шлях може починатися як раз з звичайного мерчендайзера і чи консультанта в салоні, поступово переходячи на більш високі і високооплачувані посади.

Лінгвісти і філологи
Знання іноземних мов цінувалося завжди, а зараз, коли сфера сучасних послуг для бізнесу стала стрімко розвиватися, попит на фахівців, які володіють різними мовами виріс ще більше. При цьому, англійську мову зараз вважається скоріше допоміжним, так як володіють нею багато, а ось китайський, японський, французький і так далі стають все більш затребуваними.

Фахівці фінансової сфери
Фінансова область дуже велика, і абсолютно все її фахівці сьогодні мають можливість влаштуватися на високооплачувану роботу в Польщі, а потім спокійно і впевнено йти по кар'єрних сходах, з перспективою залишитися на довгі роки на цій роботі і в країні.

Важливо знати
Всі вищеназвані професії є досить затребуваними в Польщі і українці мають прекрасну можливість зайняти вакантне місце і отримати пристойний оклад. При цьому, їх графік роботи буде цілком адекватним - 8-годинний робочий день або взагалі вільний (як у дизайнерів, програмістів).
Однак, влаштуватися на роботу перспективну посаду не так просто, як на завод або на будівництво. Вам належить не тільки довести свій професіоналізм, а й добре знати польську мову, так як скрізь він буде потрібно, як мінімум, на хорошому розмовному рівні.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27