Легальна робота в Європі

Які вакансії будуть актуальні в серпні 2018 року?

1001

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Люди, які шукають роботу за кордоном, найчастіше наперед цікавляться яка робота буде актуальна в наступному місяці. Кожен, зазвичай, шукає більш високооплачувану і хорошу роботу. Тому, сьогодні ми хочем зробити прогноз актуальних вакансій на найближчий серпень. Така інформація буде корисна тим, хто збирається на роботу в Польщу вже через місяць: тим, які роблять візу; у яких починається відпустка; у кого буде готовий біометричний паспорт і з інших причин вийде виїхати тільки через деякий час.

У яких областях будуть потрібні працівники з України?

Отже, перше, що цікавить кожного бажаючого працювати за кордоном це в якій сфері можна буде працювати, і що потрібно знати і вміти, щоб відправитися в Польщу.

Отже, надамо вашій увазі найпопулярніші і актуальні сфери для роботи в Польщі для українців в серпні 2018:

  • різноробочі на заводах і фабриках;
  • робота в сфері обслуговування;
  • сезонні роботи (збір врожаю);
  • робота на складах з одягом і продуктами.

А тепер розповімо детальніше про всі сфери.

Різноробочі на заводах і фабриках

Що ж входить в основні обов'язки? По-перше, це робота на лінії виробництва: контроль якості продукції, управління машинами і складання або упаковка виробленого товару.

Що потрібно вміти і які вимоги? Роботодавці, в основному, не дають ніяких запитів з цього приводу, адже досвіду роботи не потрібно, як і знання мови. Головною вимогою є уважність, хороший зір і висока працездатність.

Робочий графік може бути різним від 5 до 6 днів на тиждень, а працювати потрібно в середньому 10 годин на день. Це немало, але і така робота оплачується від 10 до 12 злотих на годину. В основному, жінки виконують легшу роботу і отримують нижчі зарплати, а чоловіки отримують більше.

Серед пропонованих вакансій нашою компанією актуальними в серпні будуть наступні: робота на автозаводі KOAM, робота на меблевій фабриці IKEA.

Робота в сфері обслуговування

Обов'язками в цій області буде обслуговування клієнтів в ресторанах і кафе, сервірування столів, прийом замовлень і прибирання приміщень. Вимогами від роботодавців є швидке виконання вказівок, якість роботи, часом презентабельна зовнішність і знання польської мови.

Робочі зміни тут залежать від часу роботи закладу і роботодавця, бувають навіть по 16 годин на день. Робота в сфері обслуговування часто оплачується добре - від 12 злотих на годину.

Ці вакансії в сфері обслуговування будуть актуальні в серпні: робота в McDonald's, робота в готелі покоївками.

Робота на складах з продуктами та одягом

Робота може бути, як на промислових складах, так і на продуктових чи з одягом. Обов'язки на складах в Польщі нічим не відрізняються від України: упаковка і комплектація замовлень, сортування, складання на палетах і перевезення по території складу. Така робота досить таки монотонна і вимагає витримки. Особливих вимог до працівників немає - тільки гарна фізична форма і швидкість виконання завдань.

Працівникам з України дозволяється працювати від 8 до 12 годин на день, щоб мати можливість більше заробити. В основному, надається один вихідний день на тиждень. Заробітна плата - погодинна (від 10 до 12 злотих на годину).

Вакансії від компанії «АМ Лінгвіста»: робота на сортуванні одягу H&M, працівники на упаковку брендового одягу.

Сезонні роботи

Ще в серпні і вересні сезонні роботи будуть актуальні. Що ж саме потрібно робити? У серпні вже починається виключно збір врожаю. Сюди приймають усіх до 60 років, без досвіду роботи і на короткий період часу. Актуальною вакансією буде збір огірків.

Більше вакансій дивіться на нашому сайті.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання