Легальна робота в Європі

Коли іноземцю можуть відмовити у в'їзді до Польщі?

1982

Все о работе в офисе: очень хорошая зарплата и работа

Польща - правова держава і будь-яке правопорушення в країні або під час в'їзду сюди може обернутися плачевно. Чого потрібно остерігатися під час в'їзду в Польщу? Коли українцям можуть відмовити в перетині кордону і які можуть бути наслідки цього? Відповіді на питання - в сьогоднішній статті.

Згідно зі статтею 23 кодексу РП, іноземець, що в'їжджає в Польщу, повинен мати дійсний проїзний документ, візу або документ, що дозволяє йому перетнути кордон Польщі і залишатися на її території; дозвіл на в'їзд в іншу країну або дозвіл на перебування в іншій країні, якщо такі документи потрібні в разі транзиту.

Цим іноземцям точно відмовлять у в'їзді!

Кому ж можуть відмовити у в'їзді і за яких умов? Отже:

 • Тим, які не мають дійсного проїзного документа, візи чи інших дійсних документів, що дають право на в'їзд і перебування на території Республіки Польща.
 • Тим, які не мають медичного страхового полісу з мінімальною страховою сумою в розмірі 30 000 євро, дійсним на весь період перебування в країні.
 • Тим, які використали допустимий період перебування на території країн Шенгенської зони в розмірі 90 днів в кожному 180-денному періоді.
 • Тим, які не надали необхідних документів для підтвердження мети і умов планованого перебування.
 • Тим, які не мають достатніх фінансових коштів в розмірі, що залежить від тривалості та мети планованого перебування в Польщі.
 • Тим, які мають підроблений або перероблений проїзний документ або візу.
 • Тим, які входять в список "небажаних іноземців" на території РП і ЄС.
 • Тим, чий в'їзд може бути загрозою для здоров'я і життя громадян Польщі.

Винятки з правил

Іноземцю не відмовляють у в'їзді на територію Польщі, якщо:

 • Під час прикордонного контролю він подав клопотання про надання статусу біженця.
 • Має шенгенську візу, що видається з метою науки в зв'язку з інтересами держави або міжнародних підприємств.

У свою чергу, не обов'язково мати страховий медичний поліс в тому випадку, якщо іноземець в'їжджає на територію Польщі на термін не більше 90 днів (тому, ті, які відправляються на роботу в Польщу по біометричного паспорту не зобов'язані купувати медичну страховку. Це залежить тільки від власного побажання).

Також винятком є, іноземні члени екіпажів морських суден, причалених в польських портах, вони не зобов'язані мати всіх необхідних документів для перебування на території Польщі.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27