Легальна робота в Європі

"Календар заробітчанина": 6 ​​тижнів, коли Ви не поїдете на заробітки в Польщу

972

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Нажаль, Польща на сьогодні єдина країна західної Європи яка привітно ставиться до українських заробітчан і пропонує працевлаштування за спрощеною процедурою. Згідно зі статистикою міграційної служби, потік українців, які вирушили на роботу в Польщу, значно збільшився протягом останніх двох років. І тому є багато причин. Але, існують несприятливі дні, коли українці не поїдуть в Польщу на роботу. Чому? Читайте далі.

Варто їхати на роботу в Польщу чи ні?

По-перше, Польща зацікавлена ​​в трудових мігрантах з України. І, напевно, це єдина країна Євросоюзу, яка проявляє настільки велику зацікавленість в них. Чому?

  • Відтік робочої сили з Польщі в інші країни ЄС, США, Ірландії.
  • Стрімке зростання польської економіки, що провокує виникнення багатьох робочих місць.
  • Зацікавленість польських роботодавців в українцях. Вони готові забезпечити працівників безкоштовними соціальними привілеями, безкоштовним житлом і навіть харчуванням.
  • Ментальність. Польський народ близький нам культурно.
  • Можна без особливих зусиль отримати посвідку на проживання навіть за допомогою роботи (Робота в Польщі для ПМЖ: 4 ключові моменти)

В українців роботодавці цінують працездатність, гарну кваліфікацію, готовність багато працювати і відповідальність. Тому на роботу приймаються, як фахівці (Швачки, зварювальники, так і різноробочі: працівники на склади одягу, робітники на склади галантереї).

Великою перевагою роботи в Польщі є зростання економіки, що провокує зростання зарплат і всіх соціальних благ. В середині 2017 року, мінімальна заробітна плата в Польщі складає 2100 злотих. В середньому українці в Польщі сьогодні заробляють від 2500 злотих на місяць.

Кому не варто їхати в Польщу на роботу?

Не варто їхати на роботу тим, які хочуть моментально високих заробітків (тут в середньому заробляють 700-900 $ в місяць). Це звичайно ж більше, ніж в Україні, але менше, ніж в інших країнах ЄС. Так, і якщо ви не знаєте польської мови, то варто приготуватися до того, що доведеться працювати на низькокваліфікованих спеціальностях і почати з самого початку. Плюс до цього, тут дійсно потрібно багато працювати. Для тих, хто звик сидіти в офісі і розглядати зображення в соціальних мережах, робота виявиться складною і навряд чи підійде. Поляки чекають тих, які звикли працювати і інвестувати в своє майбутнє.

Коли Ви не зможете поїхати на роботу в Польщу?

Існують 4 періоди в році, коли українці категорично відмовляються їхати на роботу за кордон. Це добре простежується в статистиці кожної компанії з працевлаштування, в тому числі й нашої. Звичайно, є переваги виїзду за кордон в такий період часу - багато актуальних пропозицій, тому кожен кандидат має можливість вибору.

1. Період Нового року і Різдва

Такий період "застою" триває з кінця грудня приблизно до 10 січня. Наші співвітчизники вважають за краще залишитися на свята вдома і трохи відпочити. Для порівняння на діаграмі покажемо кількість тих, хто виїхав за кілька тижнів до свят (20 листопада - 10 грудня) і вже в період свят (26 грудня - 10 січня).

2. Великодній тиждень

Багато наших співвітчизників також вважають за краще залишитися на батьківщині на Великдень. Чому? По-перше, в Польщі на Великдень завжди є вихідні, деякі підприємства навіть припиняють своє виробництво. По-друге, це сімейне свято, яке слов'яни бажають відзначати в родинному колі. На прикладі цього року, можемо сказати, що кількість кандидатів, котрі виїхали в цей період зменшилася більш ніж на 80%.

3. Травневі свята (кінець квітня - початок травня)

На початку травня в Польщі також є державні вихідні, коли кожен відпочиває. 1 травня - день праці, а 3 травня - день конституції. А для наших співвітчизників починається період "посадки картоплі". Тому, багато хто воліє залишитися вдома, допомогти рідним з сільськогосподарськими роботами і тільки після цього відправиться на додаткові заробітки за кордон. Період спаду починається після 25 квітня і закінчується після 5 травня.

4. Період сільськогосподарських робіт (кінець серпня - початок вересня)

В кінці серпня заробітчани або повертаються з заробітків або ще не виїжджають. Адже цей час характеризується активними сільськогосподарськими роботами і, також збором врожаю і "всіма улюбленої картоплі".

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27