Легальна робота в Європі

Кращі місця для відпочинку в Польщі на вихідних

1959

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Виїжджаючи на роботу в Польщу, українці прагнуть влаштувати своє життя якнайкраще, проте за роботою не завжди знаходять вільний час для відпочинку. Стабільно кожен працівник, котрий їде заробляти в Польщу, працює по 5-6 днів на тиждень. Маючи один чи два вихідні на тиждень, варто їх використати з користю: добре відпочити, побачити нові та цікаві місця країни, здобути нові враження. Насамперед, Польща – це та країна, яка багата різноманіттям природи та ландшафту, в будь-якій точці країни для вас знайдеться місце, де б ви змогли гарно провести свої вихідні. Ми підготували для вас цікаві пропозиції місць для відпочинку, які б ви змогли відвідати у вільний час від роботи.

Морське Окo (Morskie Oko)

Морське Око розташоване у гірському масиві польських Татр у долині Риб’ячого Потоку на висоті 1395 метрів та вважається одним з найгарніших й найглибших озер Польщі. На екскурсію до озера туристи їздять із міста Закопане автомобілями, або ж автобусами з вокзалу міста. Варто зауважити, що транспорт не доїжджає до самої водойми, а лише до невеличкого села Паленіци Бялчанської, звідти потрібно пройти близько 8 кілометрів пішки красивими гірськими стежками. Біля самого озера ви можете прогулятися, покататися на конях або ж озером на човні. Ваші зусилля не будуть даремними, оскільки такі краєвиди точно вартують уваги, і вам захочеться ще не раз побачити всю велич та красу Морського Ока.

Копальня солі у Велічце (Kopalnia Soli w Wieliczce)

Копальня солі у Велічце (місто поблизу Кракова) є однією з найстаріших соляних шахт в світі. ЇЇ історія сягає тринадцятого століття, понад 700 років тут тривав видобуток покладів кам’яної солі. Підземне містечко з каплицями засновано на дні соляної шахти на глибині близько 300 метрів. Туристичний маршрут довжиною 3,5 кілометрів, тягнеться по виробленій частині соляних копалень (на глибині від 64 до 135 метрів), де гірники вирізали з солі понад двадцять гротів і каплиць. Вас зачарує художня майстерність гірників, які витворили дивовижні скульптури, печери та каплички з незвичними барельєфами. Нині у підземних гротах проводять конференції, банкети, влаштовують різноманітні виставки. Окрім того, тут створено єдиний в своєму роді санаторій, куди з’їжджаються лікуватися від хвороб дихальних шляхів зі всієї Польщі. Квиток до копальні солі коштує близько 50 злотих, проте не варто забувати, що кожен куточок цього незвичного місця не залишить вас байдужим ні на мить. Копальня солі у Велічце входить до 7 чудес Польщі.

Парк динозаврів «Юрпарк» («Jurapark»)

В Опольському воєводстві існує невеличке село Красеюв, де були знайдені сліди древніх земноводних та рептилій, а на місці знахідки побудований палеонтологічний павільйон. Ще у 2010 році поблизу Красюева був побудований величезний Парк Юрського періоду, котрий повністю присвячений динозаврам. Юрпарк в Красеюві - одне з 4 місць світу, де кістки динозаврів не викопали повністю, а лише оголили і показують їх так, як вони були знайдені. У цьому місці знайшли залишки 6 видів древніх істот: полонозаврів, метопозаврів, циклотозаврів, фітозаврів, етозаврів та сілозаврів. Тут можна побачити найвідомішого динозавра в світі – тиранозавра. У парку всі фігури динозаврів представлені в натуральну величину, а розміри деяких істот надзвичайно вражають. Окрім того в парку є 3-D океанаріум: великий тунель, який облаштований 3-D екранами, де можна поспостерігати за життям стародавніх мешканців океанів.

Кольорові озера (KOLOROWE JEZIORKA)

Ви могли б коли-небудь подумати, що на території Польщі є озера, колір води яких відрізняється між собою. До цього комплексу входить 4 озера: зелене, червоне, блакитне та маленьке зелене озеро, яке є дуже мілким, тому в сезон може висихати взагалі. Парк з озерами знаходиться за 110 кілометрів їзди від Вроцлава, але тим не менш багато жителів навіть не чули про існування цього природнього дива. Озера виникли в місцях, де раніше були старі німецькі шахти, найстаріша з яких діяла з 1785 року – на її місці і виникло Червоне озеро. Вода в Червоному озері - це розчин сірчаної кислоти, крім цього, на колір води впливають й інші мінерали, тому вода в Червоному озері має трохи специфічний запах. Найдивовижнішим озером вважають саме Блакитне озеро, вода в якому, на відміну від Червоного, не пахне, а саме озеро надзвичайно чисте та прозоре. Чи варто відвідати цей комплекс озер? Обов’язково. В парку не багатолюдно, спокійно, а головне ви встигнете обійти та роздивитися цю красу всього за один день. Для вихідного дня – ідеальне місце відпочинку.

Словінський національний парк (Słowiński Park Narodowy)

Словінський національний парк розташований в центральній частині польського узбережжя Балтійського моря, заснований ще в 1966 році. Цей парк – це місце, де можна побачити не тільки приморські ліси, великі прибережні озера, торф’яники й болота, священну гору, маяк, а й пустелю Примор’я та піщані дюни, що для Польщі є досить незвичним та нехарактерним. Величезні піщані дюни, серед яких найвищою є більш ніж 40-метрова гора Лонцького, рухаючись зі швидкістю кілька метрів на рік, поглинають навколишній ліс. Розмір дюн, форми осипів, піщані малюнки вітрів створюють в сухий і спекотний день повну ілюзію пустелі. Якщо ви все-таки наважитесь подолати «пустелю», то зможете відвідати широкий пляж біля підніжжя піщаних дюн. Все це можна побачити в один день, рухаючись на велосипеді, який можна взяти напрокат на місці, власним автомобілем, або за допомогою інших транспортних засобів, які возять туристів від однієї пам'ятки до іншої. Варто відвідати Словінську Землю, щоб на власні очі побачити весь спектр краси парку.

Віадуки в Станьчиках (Wiaduky w Stańczykаh)

А ви вірите в казку? Якщо ні, тоді точно маєте відвідати це місце. В околицях Станьчиків розташовані унікальні віадуки, які збереглися від старої залізниці. Вони простягнулися на 150 метрів у довжину, а їх висота становить близько 36 метрів, що робить ці віадуки найвищими в Польщі, і одними з найвищих в Європі. Своїми арками, ажурними барельєфами та колонами віадуки в Станьчиках нагадують давньоримські акведуки. Вони стоять на опорах з дерев'яного бруса, занурених в бетон. Туристи, що під'їжджають до моста, можуть побачити стенд, на якому розміщена історична довідка, яка розповідає про історію їх створення. Сьогодні туристи вже не зможуть почути шум поїзда, лунаючи мостом до самих Станьчиків. Віадуки залишилися пам'ятником новаторської конструкторської думки початку ХХ-го сторіччя.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27