Легальна робота в Європі

Кращі університети Чехії: рейтинг 2019

329

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Чехія – країна, яка славиться не тільки прекрасною архітектурою та смачним пивом, а й високим рівнем європейської освіти. З кожним роком кількість українців, які бажають отримати освіту в університетах Чехії стрімко росте. Вступ в престижні вузи країни гарантує не лише відмінний рівень знань, а й перспективу лишитись працювати в Чеській Республіці.

Кращі університети Чехії включають в себе як державні, так і приватні заклади. В Чехії є 24 державні і 41 приватних вищих навчальних закладів. Державні вузи пропонують класичне та фундаментальне навчання в одній з кращих держав Європи, і дають можливість обирати широкий спектр спеціальностей. Навчання чеською мовою в таких університетах безкоштовне для чехів та іноземців, зокрема і для українців. Чеські приватні університети спеціалізуються на більш вузьких та сучасних направленнях з практичним нахилом. Навчання в приватних університетах платне.

Ми пропонуємо вам переглянути рейтинг університетів Чехії, в яких можуть навчатись і українці.

Карлов університет

В список найпрестижніших вузів країни входить Карлов університет, який вважають одним з найстаріших та найкращих вузів у Європі. Заснований ще в 1348 році Карлом IV і розташований в Празі. В Карловому університеті є 10 різних факультетів, зокрема і медичний, спортивний, теологічний, фізико-математичний та інші. Університет є державним, в ньому навчається 51 000 студентів, з них 7000 – іноземні студенти.

Празький економічний університет

Один з лідерів міжнародних конкурсів кращих економічних університетів Євросоюзу. В університеті є 6 факультетів. Серед випускників вузу є чимало Нобелівських лауреатів та впливових людей. Навчання для студентів проводиться на чеській мові, є програми на англійській та російській мовах.

Університет Масарика в Брно

Відкритий в 1919 році й вважається одним з найбільших університетів не тільки Чехії, а й Європи. У вищому навчальному закладі працює 9 факультетів, а викладають студентам відомі професори Європи та Америки. Студенти університету мають змогу брати участь в різноманітних освітніх міжнародних програмах та навчатись одночасно на різних спеціальностях. Університет Масарика належить до державних.

Університет Палацького в Оломоуці

Заснований в 1573 році єзуїтами, другий за віком вищий навчальний заклад Чехії, після Карлового. Студенти мають змогу навчатись на 8 різних факультетах, тому після закінчення цього університету у вас не буде запитань, де знайти роботу в Чехії, оскільки випускників цього вишу охоче працевлаштовують в країні та за її межами. В університеті навчається близько 23 000 студентів.

Вища школа хімічної технології

Найбільший в країні університет з хімічної промисловості, який ще називають Празьким хіміко-технологічним університетом. Університет є державним, студенти вчаться чеською та англійською мовами. У вищому навчальному закладі всього 4 факультети, які власне пов’язані з хімічною промисловістю. Кожен з цих вузів дає можливість українцям здобути належну європейську освіту.

На нашому сайті Евроворк є чимало корисної інформації, яка стосується Чехії та Польщі. Слідкуйте за новинами та дізнавайтесь найцікавіше!

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання