Легальна робота в Європі

Мінімальну заробітну плату в Польщі збільшать у 2018 році

2775

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Економіка Польщі стрімко розвивається вже протягом останніх 10 років. Зменшився рівень безробіття, але робочих рук все ж не вистачає на заводах, фабриках та інших подібних підприємствах на роботі в Польщі. Тому, польський уряд ухвалив рішення підняти мінімальну зарплату. Про нововведення, яке набере чинності з 2018 року, читайте далі.

Польська економіка протягом останніх років швидко розвивається. У 2017 році помітно збільшився ВВП, до 3,5%, а в 2018 планується, що збільшиться ще до 3,8%. При цьому, в Польщі помітно зменшився рівень безробіття. Всупереч цьому, робочої сили все одно не вистачає. В основному, мова йде про низькооплачувану роботу, яка не вимагає ніякої спеціалізації. Саме така робота користується високою популярністю серед українців і жителів країн СНД.

З січня 2018 року Кабінет міністрів Польщі має намір підняти мінімальну заробітну плату до 2080 злотих брутто, а це близько 520 доларів. Відповідно, мінімальна заробітна плата за годину становитиме близько 13 злотих брутто. Дія нового закону має поширитися на всіх жителів Польщі, а також на іноземців. Слід уточнити, що йдеться про зарплату брутто, тобто від цієї суми будуть ще вираховуватися податки та інші обов'язкові платежі. Щоб дізнатися реальну зарплату, яку можна буде отримати на руки, потрібно цю суму помножити на 0,7 і вийде 1 455 злотих "чистими".

Звичайно, навіть підвищена польська "мінімалка" не справить враження на українців, які їдуть заробити. Реально, в Польщі є безліч високооплачуваних вакансій. Кожен може переконатися в цьому навіть, зайшовши на наш сайт https://eurowork.com.ua. Тут. можна ознайомитись з актуальними пропозиціями від польських роботодавців, подивитися відеовідгуки, зв'язатися з менеджерами, щоб оформити документи і вибрати відповідну Вам вакансію.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27