Легальна робота в Європі

Мобільний зв'язок в Польщі

2666

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Приїхавши до Польщі, практично у кожної людини виникає запитання, яким же оператором вигідніше користуватися з-поміж десятка наявних в Польщі. Звичайно ж, все залежить від Вашої потреби: дзвінки рідним та близьким в Україну, швидкісний мобільний Інтернет чи безкоштовні хвилини для дзвінків в мережі, щоб бути в контакті з друзями та знайомими у Польщі.

Серед найбільш популярних мобільних операторів є: Orange, Plus, Play та Heya.

Для того, щоб придбати сім-карту в Польщі потрібно пред'явити свої документи та зареєструвати свій номер. Для цього підійде закордонний паспорт громадянина України. Послуга є безкоштовною, зареєструвати номер можна в будь-якому мобільному салоні. Не зареєстровані номери в Польщі обслуговуються не більше місяця від дати придбання стартового пакету.

Orange

Цей мобільний оператор має найбільше покриття по всій країні. Більшість поляків користуються послугами саме цього оператора, адже тут можна вибрати тариф для кожного, завжди є вигідні пропозиції щодо мобільного Інтернету (доступний 4G Інтернет навіть в зонах з поганим покриттям).

Plus

Оператор має теж хороше покриття, другий за користуванням в Польщі, проте тут в основному дорогі і не дуже вигідні тарифи.

Heya

Послугами даного оператора користуються більшість українців. Що ж приваблює наших громадян? По-перше, безкоштовні смс та дзвінки в середині мережі, по-друге, відносно недорогі дзвінки в Україну та мобільний Інтернет. Проте, тут існують і свої недоліки: погане покриття та відсутність внутрішнього роумінгу, дорогі дзвінки на номери інших операторів та платна перевірка стану рахунку.

Play

Даний мобільний оператор не має дійсно хорошого покриття по цілій Польщі, лише в великих містах та населених пунктах, проте тут наявний роумінг всередині мереж Orange та Plus. Перевагами користування будуть дешеві дзвінки та смс, вигідні Інтернет тарифи та різні пропозиції заощадження коштів в разі дзвінків в Україну.

Послугами якого мобільного оператора користуватися на роботі в Польщі - вирішувати тільки Вам, адже Ваш вибір залежить від особистих потреб.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27