Легальна робота в Європі

MÓWIMY PO-POLSKU: аудіокниги на польській мові

6537

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Багато людей вважають процес вивчення іноземної мови довгим та нудним, тому не хочуть витрачати на це час. Однак з розвитком технологій з’являються нові методи вивчення мови: вивчення мови онлайн, перегляд фільмів та серіалів, мовні соціальні мережі, ютюб канали та інше. Бажаючі користуються й більш традиційними методами, зокрема читанням книжок мовою оригіналу. Через брак часу та задля зручності паперові книги замінюють аудіокниги. Якщо паперова книга дозволяє наочно простежити текст, то аудіокнига – послухати та відчути тонкощі вимови носіїв мови, тому аудіокнига – це один з варіантів, який допоможе вам швидко та ефективно вивчити польську мову.

Процес вивчення польської мови за допомогою аудіокниг досить цікавий та пізнавальний. Окрім того, що ви зможете краще розуміти розмовну мову та її всі нюанси, ви поглибите свої знання зі світової літератури, що є не менш корисно. Вам більше не потрібно носити з собою важкі книги, просто скачайте адудіокнигу на телефон чи планшет і слухайте із задоволенням!

Пропонуємо вам перелік книг польською мовою різного рівня складності. Якщо ви володієте вже польською, то зможете «підтягнути» свої знання за допомогою складніших книг, якщо починаєте вивчати польську – то дитяча література та казки – найкраще, з чого можна почати.

Казки Ганса Крістіана Андерсена

На творах данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена виросло не одне покоління. Його казки полюбляють не лише діти, а й дорослі. Сюжети надзвичайно цікаві, а також відомі багатьом, тому в прослуховуванні їх не виникатиме проблем. Якщо ви ще не володієте добре польською, то казки - «Снігова королева» (Królowa śniegu), «Гидке качення» (Brzydkie kaczątko), «Дюймовочка» (Calineczka) ідеально вам підійдуть.

Казки братів Ґрімм Брати

Ґрімм – ще одні казкарі, які покорили світ казковими оповідями, які зібрані на німецьких землях. «Попелюшка» (Kopciuszek), «Король жаб» (Król żab), «Біляночка та Зоряночка» (Białośnieżka i Różanka) польською мовою вкотре повернуть своїх слухачів в самісіньке дитинство.

Ернст Теодор Амадей Гофман «Лускунчик»

Німецький письменник Ернст Гофман тісно пов’язаний з Польщею, оскільки декілька років прожив у Познані, а згодом у Варшаві. Пропонуємо вам цікавий твір письменника польською мовою – «Лускунчик» (Dziadek do orzechów).

Едгар Аллан По «Чорний кіт»

Едгара Аллана По вважають батьком детективу та королем жахів, який довів це своїми невеликими оповіданнями. Прослуховування коротких творів письменника, зокрема й оповідання «Чорний кіт» (Dziadek do orzechów), не займає багато часу, проте принесе чималої користі для ваших мовних навичок з польської.

Мігель де Сервантес «Дон Кіхот»

«Дон Кіхот» (Don Kichot z La Manchy) – витвір світової літератури. Лексика твору складніша, ніж у казках чи коротких оповідках. Роман ідеально підійде тим, хто знає польську, але хоче покращити ці знання.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27