Легальна робота в Європі

MÓWIMY PO-POLSKU: Мовні соціальні мережі

765

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Сьогодні ми знову продовжуємо нашу рубрику MÓWIMY PO-POLSKU, пропонуємо вам надзвичайно цікавий та ефективний спосіб вивчення польської мови – мовні соціальні мережі. Всім відомо, що спілкування, а особливо з носіями мови, стимулюю швидше розвивати мовні навички. Завдяки спеціальним соціальним мережам, які спеціалізуються саме на вивченні мов, можна поглибити свої знання з польської мови, гарно провести час, спілкуючись з новими людьми, а можливо – знайти собі друзів. А головне – ви самі можете обрати зручний для вас час, й тоді приступити до навчання. Пропонуємо детальніше розглянути мовні соціальні мережі.

Busuu

Глобальна мовна мережа Busuu дає вам можливість долучитись до 80 мільйонної кількості користувачів та вивчати з ними мову вже сьогодні. Всього 10 хвилин вдень – і за декілька місяців ви значно покращите рівень словникового запасу, а й на додачу – отримаєте ще більше комунікативних навичок, які дадуть вам змогу почуватись вільніше й впевненіше, коли розмовляєте не рідною мовою. Мережа Busuu справді зручна, оскільки ви можете займатись офлайн. Стоїте в черзі? Їдете в автобусі? А може чекаєте друга? Використовуйте вільну хвилинку для вивчення нової мови, це пришвидшить бажаний результат. В спільноті Busuu ви можете бути не тільки учнем, а й вчителем, тобто навчати інших охочих користувачів своїй мові. У безкоштовну версію входять: флеш-карти, різноманітні письмові вправи, які перевіряють ваші вчителі (носії мови). Пізніше можна купити повну версію, а для користувачів, які хочуть користуватися спільнотою тривалий час, надається вигідна знижка.

InterPals Penpals

Ще один популярна та зручна соціальна мережа - InterPals Penpals, яку заснували ще 1998 року. Ця мережа схожа до звичайних соціальних мереж, проте вона створювалась цілеспрямовано для того, щоб спілкуючись, вивчати мови. Зручний інтерфейс, численна кількість користувачів, а головне – великий вибір мов, серед яких є і польська. Перебуваючи на сайті, ви можете побачити людей, які є активними в цей момент, тобто перебувають на сайті саме зараз. Це є великою перевагою тому, що ви зможете обрати собі серед тієї кількості людей співрозмовника з потрібним знанням мови. Не забувайте належним чином оформити та заповнити ваш власний профіль в мережі, вказати, які б мову хотіли вивчати, щоб інші користувачі також змогли вами зацікавитись та надіслати вам повідомлення.

Rosetta Stone

На просторах цієї мережі ви можете вивчати 24 мови, серед них також є польська мова. В соціальній мережі активно залучені як і фото завдання, так і аудіо. Окрім спілкування з носіями мови ви зможете виконувати й інші завдання, які будуть перевірятися. За допомогою цієї спільноти ви зможете виробити хороший акцент та вимову, бо голосові завдання також перевіряють ваші мовні вчителі. Сервіс інтерактивно інформує учня про те, чи правильно виконане завдання, чи ні, й оцінює вашу роботу за 100 бальною шкалою. Завдяки балам, які ви отримуєте, ви можете бачити статистику ваших успіхів під час вивчення мови, що дасть вам змогу звернути увагу на проблемні моменти, які потрібно вдосконалити.

SPEAKY

Сайт для спілкування з красивим інтерфейсом та зручною навігацією, доволі великим вибором мов спілкування, оскільки ресурс має значну кількість користувачів, серед яких ви однозначно знайдете того, з ким вам буде цікаво практикувати мову. Серед методів спілкування та навчання є чат, форуми, функції особистих повідомлень і прослуховування аудіозаписів тощо. Також на сайтів ви можете знайти безкоштовні уроки різних мов.

BABEL VILLAGE

Це соціальна мережа для спілкування, обміну думками та досвідом, зручний та красивий ресурс, який приємно та цікаво використовувати. На сайті практикується два способи «навчального спілкування»: мовний обмін – одна людина вчить мову, а її співрозмовником є мовний носій, і мовна практика – коли обидва співрозмовники вивчають одну і ту ж мову. Ресурс доступний для всіх сучасних гаджетів.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання