Легальна робота в Європі

MÓWIMY PO-POLSKU: новинки польського кіно 2018

407

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Ми вже неодноразово писали, що дивитись фільми мовою оригіналу – це найкращий спосіб вивчити бажану мову. Польський кінематограф продовжує розвиватись та дивувати людей новими цікавими стрічками. Любите дивитись новинки кіно, але при тому вивчати польську мову? Ми підготували для вас підбірку польських фільмів, які побачив світ у 2018 році.

 

«Обличчя» (Twarz)

Польська кінострічка «Обличчя» була чи не найочікуванішою прем’єрою 2018 року в польському кіно. На Берлінському міжнародному кінофестивалі фільм отримав нагороду «Срібний ведмідь». Головну роль в «Обличчі» зіграв Матеуш Косьцюкевич. Герой Косьцюкевича – молодий та красивий чоловік Яцек, який працює над виготовленням найбільшої в світі статуї Ісуса Христа. Одного разу Яцек отримує серйозну травму і вимушений жити з новим обличчям, яке заважає йому пристосуватися до звичного життя. Чи зможе Яцек знову стати собою?

«Камердинер» (Butler, The Kamerdyner)

«Камердинер» належить руці видатного польського режисера за стрічкою «Магнат» Філіпа Байона. Нову стрічку режисер знімав близько трьох років, і в 2018 році глядачі могли насолодитися новим творінням Байона. «Камердинер» - це родинна сага, події якої відбуваються упродовж декількох десятиріч, зокрема між 1900 та 1945 роками. Головну роль в фільмі грає Себастьян Фабіянський.

«Довлатов» (Dovlatov)

Фільм, який створений у колоборації Польщі, Росії та Сербії. Прем’єра фільму відбулась в лютому 2018 році на Берлінському міжнародному фестивалі. В основі сюжету кінострічки «Довлатов» - кілька днів із життя письменника Сергія Довлатова напередодні від’їзду до Таллінна у 1972 році. Фільм не тільки про самого письменника, а й про тих людей, завдяки яким Довлатов став відомим. Головну роль виконав відомий сербський актор – Мілан Марич.

«Вежа. Ясний день» (Wieza. Jasny dzien)

Кінострічку «Вежа. Ясний день» презентувала в Берліні молода польська режисерка – Ягода Шельц. Перед тим, як стрічка потрапила до Берліну, вона була на виставці польських талантів у Гдині, де здобула дві нагороди: за найкращий сценарій та дебют року. «Вежа. Ясний день» - це сімейна сага, яка поступово переростає в гостросюжетний трилер. В Інтернеті любителі кіно високо оцінюють кінострічку, вважаючи її однією з найкращих у 2018 році.

«53 війни» (53 wojny)

Фільм знятий Євою Буковські за книгою Анни Ягельської «Кохання з каменя». «53 війни» - стрічка про непрості відносини двох людей, долі яких переплітаються з історією світових конфліктів. Фільм вийшов у світ в жовтні 2018 році. В головних ролях: Магдалена Поплавська та Міхал Журавський.

«Холодна війна» (Zimna wojna)

«Холодна війна» - драматичний фільм, який був поставлений польським режисером Павелом Павліковським. Одним з сценаристів фільму був відомий польський письменник – Януш Гловацький. Світова прем’єра кінострічки відбулась в травні 2018 року на 71-му Каннському міжнародному кінофестивалі, де Павел Павліковський здобув нагороду за найкращу режисуру. У вересні 2018 року «Холодну війну» було висунуто на «Оскар» в номінації за найкращий фільм іноземною мовою.

В основі сюжету стрічки – події, що відбуваються на тлі холодної війни в 50-хроках ХХ сторіччя. Це неймовірна історія кохання двох людей, які надзвичайно різні, проте попри все хочуть бути разом. В головних ролях: Йоанна Куліг, Томаш Кот, Борис Шиц.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання