Легальна робота в Європі

MÓWIMY PO-POLSKU: топ-5 книг для вивчення польської мови

1321

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Всім відомо, що саме книги збагачують нашу мову та словниковий запас. Чим більше людина читає – тим краще вона мислить. Під час процесу вивчення польської мови варто звернути увагу на книги мовою оригіналу, оскільки читаючи книги тією мовою, яку людина бажає вивчити, то вивчення значно пришвидшиться. Щоб розпочати читати книги польською мовою, потрібно мати початковий рівень знань мови, а якщо ви вже частково володієте польською – то книги лише закріплять ваш успіх. Слід пам’ятати, що зі знанням польської мови значно легше знайти високооплачувану роботу в Польщі та влаштувати своє життя у цій країні. Ви станете освіченим й перспективним працівником, який зможе досягнути високих досягнень. Тому, для закріплення вашого успіху, ми підготували для вас топ-5 книг, які не просто вразять своїм сюжетом, а й допоможуть вам розвивати й закріпити ваші навички польської мови.

1. «Маленький Принц» – Антуан де Сент-Екзюпері (Mały Książę, Antone de Saint-Exupery)

«Маленький принц» — найвідоміший твір Екзюпері, який був перекладений понад 100 мовами світу. В основу сюжету казки лежить історія про льотчика, який опинився в африканській пустелі Сахара внаслідок аварії літака. Тут чоловік зустрів маленького принца, у якого була своя планета завбільшки з будинок і який потребував знайти справжнього друга. Маленький принц подорожує астероїдами, знайомиться із їх дивними мешканцями. Найголовніша зустріч у героя відбулася на Землі, де він познайомився із мудрим лисом, який відкрив йому таємницю дружби й любові. Казка Екзюпері не лише для дітей, а й для дорослих, оскільки вона людяна та мудра.

2. «Академія пана Клюкси» - Ян Бжехва (Akademia Pana Kleksa, Jan Brzechwa)

Ян Бжехва – талановитий польський автор, який створив чимало творів, зокрема найяскравіше проявив себе в жанрі казки. «Академія пана Клякси» - це історія таємничого чоловіка, який вмів перевтілюватися: в один момент він мудрий, в інший – зовсім дитина, то він винахідник, то зовсім наївний. Проте він завжди залишався собою – незбагненним та загадковим, і цьому ж навчав всіх читачів.

3. «Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс (Opowieść wigilijna, Charles Dickens)

Повість англійського письменника Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі» вражає читачів і досі своєю глибиною. Головний герой повісті Скрудж – скупа і жорстока людина, яка рахує кожну копійку й яка не здатна на співчуття. Навіть близькі люди не можуть змінити скупого чоловіка, його лише бояться та намагаються оминути. Але одного разу, на Різдво, все змінюється: до Скруджа приходять три привиди – минулого, теперішнього та майбутнього. З цього моменту життя героя перевертається з ніг на голову, розпочинаючи нову сторінку його історії.

4. «Робінзон Крузо» - Даніель Дефо» (Robinson Crusoe, Daniel Defoe)

Пригодницький роман про життя Робінзона на безлюдному острові знає чи не кожна людина, оскільки він є надзвичайно популярний не одне сторіччя. В основу сюжету роману Даніеля Дефо покладено історію звичайної людини, яка бореться із самотністю, навколишнім середовищем та обставинами упродовж багатьох років. Навіть на безлюдному острові Робінзон Крузо навчився не просто виживати, а - жити, знайшовши собі кращого друга П’ятницю. Роман став справжнісіньким бестселером, а автор – започаткував новий жанр «робінзонаду», який наслідують і до сьогодні.

5. «Пригоди Тома Сойєра» - Марк Твен (Przygody Tomka Sawyera, Mark Twain)

Одним із найпопулярніших пригодницьких романів і досі залишається роман Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». Сюжет книги побудований на історії юного, невгамовного бунтаря Тома, який завжди міг знайти собі пригоди й урізноманітнити своє життя. Герой – справжній лідер, який здатний вести за собою, своєю жагою до пригод він знаходить хороших друзів, які його завжди підтримують у його починаннях. «Пригоди Тома Сойєра» - роман не тільки для дітей, а й для дорослих, оскільки охоплює великий спектр побутових та соціальних проблем.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27