Легальна робота в Європі

Mówimy po polsku: топ-5 мультфільмів для вивчення польської мови

3698

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Мультфільми - ідеальні помічники для тих, хто тільки починає вивчати польську мову. В загальному, вони призначені для того, щоб допомогти дітям познайомитись з навколишнім світом, тому саме за допомогою мультфільмів можна дізнатися початкову потрібну лексику. Крім цього, в основному мультики озвучуються в повільному темпі, використана лексика вживається зрозуміла кожній дитині. Добре підібраний відеоряд, завдяки якому можна зрозуміти суть і який служить підказкою для тексту. Мультфільми - відмінний помічник у вивченні польської мови.

Кращі мультфільми для вивчення польської мови

1. Свинка Пеппа (Świnka Peppa)

За допомогою цього мультика можна вивчити будь-яку мову (від англійської до польської). Нам, в даному випадку, потрібна лише польська. Мультик ідеальний для вивчення польської мови на початковому рівні: тут короткі і прості діалоги. Особливо зрозумілий цей мультик буде для тих, хто дивився його російською мовою. Подивитися відео-уроки до мультфільму Свинка Пеппа можна тут.

2. Світ маленької принцеси (Świat małej księżniczki)

Цей мультик вже трохи складніший від попереднього, але, в принципі, розрахований на молоду аудиторію і відмінно підходить для, тих, хто тільки починає вивчати мову.

3. Вухатий ведмедик (Miś Uszastek)

Цей мультфільм польського виробництва, а не перекладений, хоча і свинка Пеппа дуже ефективна. Серії у фільмі короткі по 6-8 хвилин. Але, тут переважає багата лексика, яка допоможе вивчити і підтягнути польську мову. Уроки з цього мультсеріалу тут.

4. Вінні-Пух (Kubuś Puchatek)

Вінні-Пух - знаменитий американський мультфільм в польському перекладі. Тут багато різноманітної лексики, тому для його перегляду потрібні хоча б мінімальні знання польської мови.

5. Кошмарний Каролек (Koszmarny Karolek)

Мультсеріал вже, так би мовити, для більш прогресивних носіїв польської мови, тому, що говорять в мультфільмі вже швидко і не завжди можна зрозуміти про що йде мова. Але, загалом, після перегляду 4 перерахованих вище мультфільмів, ви зможете зрозуміти про що мультик і запам'ятати кілька десятків корисних польських фраз.

Якщо Ви тільки починаєте вивчати польську мову, то рекомендуємо спочатку подивитися мультфільм або мультсеріал російською або українською мовою, а потім вже перейти до перегляду на польській. Не переживайте, і все у вас вийде.

Додаткові сайти з польскими мультфільмами:

Bajki dla dzieci po polsku

Portal Edukacji Ekonomicznej

Вajki po polsku

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання