Легальна робота в Європі

MÓWIMY PO-POLSKU: Топ-5 польських блогерів, які допоможуть вам вивчити мову

3608

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Хочете добре розуміти мову пересічного поляка, вільно спілкуватися з людьми на роботі в Польщі та бути в курсі всіх мовних тенденцій живої польської мови? Якщо у вас небагато вільного часу, і ви просто не хочете засиджуватись над підручниками чи ходити до репетитора, то цей варіант вивчення польської мови ідеально підійде для вас. Ми підготували для вас цікаву підбірку польських ютуб-блогерів, за допомогою яких ви швидше оволодієте мовою не тільки на розмовному рівні, а й на граматичному.

Martin Stankiewicz

Мартін Станкевіч – відомий польський YouTube-блогер, який робить розважальний контент та вражає своїх підписників якісним гумором. Актуальні теми з життя поляків, цікаві історії, сленг молоді – завжди в центрі уваги Мартіна. Менше ніж за 4 роки його відео зібрали 150 мільйонів переглядів. Це й не дивно, адже якщо хочеш продовжити життя сміхом – тоді Вам до нього на канал. Сам Мартін каже про себе: «Намагаюся бути смішним у цьому сумному світі».

Polski z Anią // Polish with Ania

Хочете не лише грамотно говорити польською, а й писати? Тоді Ви точно маєте ознайомитись з каналом Анни Рабчук, яка навчить усім тонкощам граматики польської мови за допомогою захопливих лекцій. Мрії про освіченого репетитора в будь-який час тепер реальність. Анна не лише активно веде свій YouTube-канал, а й є доцентом Варшавського університету в Центрі польської мови для іноземців, тому уроки від хорошого спеціаліста Вам точно гарантовано.

Krzysztof Gonciarz

Якщо ви дуже любите подорожі та пригоди, то канал Кшиштофа Ґончарца точно не дасть вам засумувати. Разом із ним можна побачити світ, дізнатися про культурне життя як Польщі, так і інших країн, а головне всі відео польською мовою. Відео Кшиштофа допоможуть не лише вивчити польську, а й знайти натхнення та мотивацію. Кшиштоф володіє фірмою по виробництву відео, тому в якості контенту можна не сумніватися.

Cezary Pazura

Цезарій Пазура – актор, комік, продюсер, режисер в одному лиці. Свою кар’єру актора розпочав в театрі Охота, а вже згодом став зніматися в повнометражному кіно. Він з’явився в більше ніж 55 фільмах польського, австрійського та німецького виробництва. В своєму YouTube-блозі Цезарій Пазура ділиться зі своїми спогадами про навчання в Лодзінському університеті, розповідає про закулісся кіно, а іноді піднімає проблемні теми для суспільства.

Blowek

Кароль Гоузва розпочав свою роботу ще в 2012 році в середній школі, і не перестає дивувати свою аудиторію й сьогодні. На своєму каналі «Бловек» юнак розповідає переважно про технологічні новинки в Польщі та влаштовує цікаві челенджі для своїх шанувальників. Кароль часто ділиться враженнями про найцікавіші та найдивніші програми для смартфонів, а також робить відеоогляди на найновішу техніку. На каналі хлопця уже більше 3,4 млн підписників.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27