Легальна робота в Європі

MÓWIMY PO-POLSKU: Підручники для вивчення польської мови

462

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

В Інтернеті можна знайти безліч літератури для вивчення іноземних мов. З польської мови підручників можливо не так багато, як скажімо з англійської, та все ж достатньо, щоб розгубитися і не знати за що братися. Щоб почати вчити польську мову, потрібно підібрати доступний та ефективний підручник, який буде допомагати вам розвивати мовні навички. Як факт, найкращі підручники для вивчення польської мови роблять самі поляки, що і не дивно. Але перед тим, як почати вивчати мову, варто визначити свій рівень знання мови, і вже тоді – підібрати підручник під ваш рівень. Ми пропонуємо вам підбірку найкращих підручників з польської мови за рівнями знання мови, які допоможуть вам ефективно та цікаво вивчати польську.

Рівень А1-В1

Hurra!!! Po polsku (Рівень - А1, А2, В1)

Авторами підручника «Hurra!!! Po polsku» є Agnieszka Burkat, Agnieszka Jasińska, Małgorzata Małolepsza. Не зважаючи на те, що ця серія зовсім не нова (книги друкувалися ще 2004 року), все ж вона одна з найкращих для вивчення польської мови з нуля.

До книги кожного рівня додається зошит вправ та аудіо-записи для їхнього успішного виконання. Матеріал у книжках розділений на тематичні лекції, що дуже спрощує його освоєння. Разом з «Hurra! Po polsku» Ви зможете освоїти польську на рівні, достатньому для проживання в Польщі, вільного спілкування на загальні теми та навіть навчання.

Polski krok po kroku (Рівень - А1, А2)

Автори підручників «Polski krok po kroku» - Iwona Stempek, Anna Stelmach, Sylwia Dawidek, Aneta Szymkiewicz. Основною перевагою цього підручника є те, що він новіший, а також більш орієнтований на сучасну розмовну мову (в ньому багато діалогів, на прикладі яких ви зможете будувати свою розмову). Не зважаючи на те, що серія розрахована навчити Вас польської до рівня А2, в ній доволі багато навчального матеріалу. До підручників також додаються зошити з вправами та аудіо записи, тож діалоги Ви зможете ще й послухати. Вся граматика подана в таблицях, тож не надто важка для розуміння.

Gramatyka? Dlaczego nie?! Gramatyka? Ale ż tak! (Рівень - А1, А2)

Авторкою цих підручників є Joanna Machowska. Чудова серія книг, яка ідеально підійде для вивчення польської граматики. Книги цікаві, з різноманітними завданнями, чітко розділені граматичні теми, гарне лексичне наповнення. Для тих, хто любить кілька разів пропрацьовувати пройдений матеріал і доводити все до ідеалу – гарне доповнення до основного підручника. У книжках є відповіді, тож можна перевіряти себе.

Z polskim na ty (Рівень В1)

Автор підручника «Z polskim na ty» - Ewa Lipińska. Для тих, хто хоче навчитися говорити правильно, пропонуємо цей підручник. Він допоможе освоїти граматику, адже в ньому зібрано основні граматичні правила та вправи. Підручник розділений на дві частини. Власне друга спрямована на вдосконалення лексики. В комплекті також аудіо-записи до вправ. Того рівня, на якому тут подано граматику, цілком достатньо для того, щоб говорити польською без помилок. А лексична частина допомагає підсумувати свої знання і закріпити їх.

На цих підручниках вивчення того, як правильно говорити польською, які конструкції використовувати, та вивчення основних лексичних тем завершується. Наступні рівні володіння мовою передбачають розуміння абстракцій і фразеології, загальне збагачення лексики та вивчення мови професійного спрямування. Щодо останньої, тут потрібно багато читати спеціальної літератури чи статей на ту тематику, яка вам потрібна, формувати власні словники і таким чином збагачувати словниковий запас. Що ж стосується інших тем – пропонуємо кілька підручників.

Рівень В1-С2

Co raz wejdzie do głowy – już z niej nie wyleci ( Рівень В1-С1)

Автор підручника - Anna Pięcińska. В цьому підручнику зібрані популярні фразеологізми а також різноманітні вправи для їх засвоєння. Є й цікаві тексти, на прикладі яких можна побачити вживання фразеології в живій мові. Всі фразеологізми поділені за компонентами: ті, що стосуються руки, ніг, голови, серця, інших частин тіла, ті що стосуються цифр і т.д. Загалом книжка цікава, особливо для тих, хто любить прикрашати свою мову.

Oswoić tekst (В1-С1)

Автором підручника є Andrzej Ruszer. Хоч цей підручник і орієнтований на те, щоб навчити писати тексти польською мовою, його можуть використовувати і ті, хто просто хоче навчитися правильно вести дискусію, висловлюватися на різні теми і в різних стилях, і загалом в будь-якому середовищі почуватись як риба в воді.

Lektury podręczne (С1-С2)

Авторка підручника «Lektury podręczne» - Ewa Lipińska. Цей підручник – це збір сатиричних та комедійних текстів, після кожного з яких сформовано словник. Важливо те, що слова у цьому словнику не перекладені скажімо українською мовою (переклад потрібно знайти самому), а пояснені як у тлумачному словнику. Таким чином можна збільшити свій словниковий запас синонімів. Підібрані цікаві тексти з різними конструкціями, з підручником легко працювати самому.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання