Легальна робота в Європі

MÓWIMY PO-POLSKU: вчимо польську по скайпу

1021

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Ми вже неодноразово писали про різні способи вивчення польської мови. Сьогодні ми познайомимо вас із можливостями «скайп-репетиторів».

По-перше, заняття в скайпі – це економія часу. Ви можете зідзвонюватися з репетитором у будь-який час, перебуваючи у будь-якому місті чи навіть країні, де є інтернет. Таким чином ви не витрачаєте ні коштів, ні часу на проїзд. Навпаки – з’являється можливість максимально ефективно планувати свій графік.

Друга перевага – живе спілкування. У будь-який момент ви можете попросити пояснити у репетитора незрозумілі фрази  чи навіть суть завдання. Саме тому дуже важливо вдало обрати вчителя (бажано носія польської мови).

По-третє, вивчаючи польську по скайпу ви зможете максимально використовувати сучасні технологічні можливості (репетитор зможе відправляти вам документи, таблиці, аудіофайли, фільми та посилання).

Четвертим плюсом є зручність розкладу. Ви самі узгоджуєте час, коли вам зручно проводити онлайн-урок.

П’ятим плюсом є те, що ви маєте можливість вивчати польську в компанії з другом чи із близькою людиною. Таким чином заняття може бути не лише цікавим, а й значно продуктивнішим.

Як і будь-які інші способи вивчення іноземної мови цей також має декілька мінусів. По-перше, можлива наявність відволікаючих факторів (діти, кішка, посторонні шуми). По-друге, можуть виникнути проблеми з оплатою за заняття (особливо, якщо репетитор знаходиться за кордоном). По-третє, залежність проведення заняття від наявності інтернету.

Варто зазначити, що вивчення іноземної мови по скайпу – це надзвичайно результативний спосіб. Варто лише вдало обрати репетитора на спеціальних сайтах. Хороший викладач знайде індивідуальний підхід, а тому результат не заставить себе чекати.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27