Легальна робота в Європі

MÓWIMY PO-POLSKU: вчимо польську за допомогою серіалів

2183

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Все частіше люди шукають незвичні способи вивчення мови, щоб економити час, проводити його цікаво та з користю. Після важкого робочого дня не кожен зможе сісти за підручник чи займатися з репетитором, вивчаючи польську мову. Перегляд фільмів та серіалів – альтернативний спосіб вивчення мови. Як відомо, перегляд фільмів мовою оригіналу – один із найкращих способів вивчення мови. Дивлячись серіал, де є декілька серій, які можна переглядати не один вечір, а протягом тривалого часу, ви не лише почуєте оригінальну розмовну мову, вивчите нові слова та цікаві фрази, а й зрозумієте вимову і характерний акцент носіїв цієї мови.

Серіали допоможуть вам краще зрозуміти культуру, ментальність певної країни, звички і традиції її населення, що може стати вам у нагоді в реальному житті. Інколи саме перегляд фільмів та серіалів допомагає «влитися» в життя іншої країни і почувати себе більше впевнено не тільки в плані знання мови, а й в інших побутових ситуаціях.

Надзвичайно любите дивитись серіали, але хочете при тому вивчити польську мову? Тоді цей варіант точно підійде Вам. Пропонуємо цікаву підбірку польських серіалів, з якими ви не просто гарно проведете час, а й зможете краще засвоїти польську мову.

«Сімейка.pl» (Rodzinka.pl)

У 2011 році починає транслюватись серіал про родину, на основі канадського сценарію. «Сімейка.pl» розказує про родину Боскіх — польську сім’ю: батьків та трьох дітей, що мешкають у Варшаві. Серіал користується неабиякою популярністю, адже показує традиційну польську сім’ю, що є проте сучасною, для членів цієї сімейки немає якихось табу чи таємниць одне від одного. Вони стараються бути щирими та правдивими, цим мабуть і «підкуповують» глядача. Серіал зроблений у веселому настрої, дивиться легко і приємно.

«13-та дільниця» (13 posterunek)

1 сезон серіалу «13-ї дільниці» потрапив на польські екрани у 1997 році, а другий сезон у 2000 році. Події серіалу розвиваються в незвичайній дільниці поліції, де постійно трапляються різні кумедні ситуації. Головних героїв семеро, усі вони мають якісь свої особливості. Наприклад, шеф поліції помішаний на своєму песику, до якого ставиться краще, ніж до своїх підопічних. Його заступник — добродушний п’яничка, котрий через вкрай поганий зір не бачить й половини, що відбувається навколо, тому постійно всіх і все плутає, провокуючи комічні події. Зіркою серіалу є неповторний Цезарій Пазура, він здатний розсмішити глядача до сліз одною лише мімікою. Більшість серій «13 дільниці» можна знайти на YouTube.

«Подруги» (Przyjaciółki)

Серіал «Подруги» вийшов у 2012 році, і має до сьогодні вже 10 сезонів. Події серіалу відбуваються у Варшаві. Головні героїні - чотири 30-літні жінки, які були друзями у старшій школі і віднедавна відновили свою дружбу. Вони з цікавістю спостерігають, як змінилося життя кожної з них і діляться своїми проблемами. Всі четверо намагаються впоратись із своїми проблемами, і в той же час знають, що вони завжди можуть розраховувати одна на одну.

«Правосуддя Агати» (Prawo Agaty)

Серіал буде цікавий усім, чиє життя в той чи інший спосіб пов’язане з юридичною термінологією. «Правосуддя Агати» чудово підійде адвокатам, суддям, юристам і всім, хто вирішив розпочати кар’єру в царині права у Польщі. Успішна тридцятирічна Агата Пржибиш (Agata Przybysz) з Бидгоща - директор юридичного відділу великої страхової компанії, внаслідок неприємних подій втрачає роботу і тепер має заново побудувати як своє професійне, так і приватне життя. Серіал дуже динамічний, з карколомно закрученими справами, тому ідеально підійде тим, хто хоче вивчати польську мову. Також у серіалі дуже чуттєво розкрите життя головних героїв, їхні взаємини, успіхи і втрати.

«Потворна» (Brzydula)

Легкий та веселий польський серіал «Потворна» дуже нагадує російську стрічку «Не народись вродливою». У мовному плані фільм досить корисний, бо торкається одразу багатьох тем: робота в офісі, мода, кохання, родина; можна почути мову різних поколінь. Головною героїнею серіалу є Уля - не дуже красива, однак надзвичайно розумна дівчина. Вона живе в невеликому містечку під Варшавою разом зі своїм батьком та молодшими братом та сестрою. Уля отримує роботу в престижному модному домі «F&D» і закохується в свого боса Марка Добржанського, президента компанії, який заручений із Пауліною Фебо, співвласницею «F&D». Уля, будучи досить наївною, не розуміє, що Марк лише робить вигляд, що кохає її, а насправді він лише хоче використати Улю, аби врятувати свою компанію від фінансового краху. Уля не вписується в світ красивих і заможних людей, і часто стає об'єктом жартів. Однак все змінюється, коли Марк по-справжньому закохується в Улю.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27