Легальна робота в Європі

Надійні способи передачі грошей з Польщі в Україну

4926

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Вирушаючи на роботу в Польщу, багато українців всерйоз замислюються про своє досить близьке майбутнє, а точніше, про питання, як найкраще привести зароблені гроші на батьківщину? Варіантів є чимало, способів переказу коштів існує безліч, у більшості з них є один, але істотний недолік - занадто високий відсоток, який знімається за проведення операції. Заробітчанам ж, зрозуміло, хочеться знайти найбільш безпечний і з незначними витратами варіант.

Western Union: плюси і мінуси

Задумуючись про переведення коштів з однієї країни в іншу, багато хто відразу згадує відому в цій сфері компанію Western Union.

Найважливішою перевагою WU можна сміливо назвати той факт, що їх відділення є фактично в будь-якому місті Польщі. В Україні гроші отримати теж не проблема. Більш того, гроші стають доступними для зняття практично відразу ж з моменту переведення.

Однак, є у WU і той самий мінус - велика комісія. Від 4% при переводі великих сум, і більше 15% при переведенні сум до 300$.

Це змушує багатьох українських працівників відмовлятися від комфорту і простоти, які забезпечуються послугами WU, і шукати інші способи відправити зароблені гроші в Україну.

CONTACT і «Złotówka»

CONTACT - система, яка з'явилася зовсім недавно, але, за досить короткий термін, вже встигла стати досить затребуваною. У Польщі скористатися нею можна фактично в кожному місті, а точніше, у всіх відділеннях Пошти Польщі.

Українським партнером Contact сьогодні виступає Ощадбанк, який знайти також нескладно в будь-якій точці країни. У будь-якому відділенні банку без проблем можна отримати відправлений з Польщі переклад.

Ще однією перевагою системи можна назвати невелику комісію - 1% незалежно від суми плюс 23 злотих за надання послуги.

Złotówka - таку назву має картковий рахунок від україно-польського банку KredoBank. Це рішення може стати оптимальним, якщо подбати про виведення коштів ще до від'їзду за кордон. За деякий час до поїздки, заробітчанам варто звернутися в будь-яке відділення банку на території України і оформити дану картку.

У Польщі покласти кошти на «Злотувка» можна в банках мережі PKO BP SA. Комісія за суми до 5000 злотих складає всього 10 злотих. При знятті коштів у банкоматах або відділеннях КредоБанку додатково знімається комісія, сума якої може залежати від умов обслуговування. Однак, вона невелика і ніколи не перевищує 1,5%.

Виведення грошей з Польщі на картку ПриватБанку

ПриватБанк в Україні є одним з найпопулярніших і затребуваних, карткові рахунки в ньому відкриті у дуже багатьох наших співгромадян. Тому не дивно, що багато хто з тих, хто їде на заробітки, шукають способи перевести гроші саме на карту ПБ.

Такий спосіб є, але назвати його особливо вигідним не можна. В даному випадку основним недоліком є ​​навіть не комісія, яка в принципі, середня - 3%, а то, що на рахунок кошти надходять вже в українській валюті - гривні, і курс конвертації, як правило, вкрай невигідний для клієнта.

Звичайно, способів передачі зароблених грошей з Польщі в Україну можна знайти набагато більше, аж до передачі готівки через водіїв міжнародних рейсів. Однак, ми не рекомендуємо використовувати неперевірені системи, надійність яких ніхто не може підтвердити.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27