Легальна робота в Європі

Надійні способи передачі грошей з Польщі в Україну

4656

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Вирушаючи на роботу в Польщу, багато українців всерйоз замислюються про своє досить близьке майбутнє, а точніше, про питання, як найкраще привести зароблені гроші на батьківщину? Варіантів є чимало, способів переказу коштів існує безліч, у більшості з них є один, але істотний недолік - занадто високий відсоток, який знімається за проведення операції. Заробітчанам ж, зрозуміло, хочеться знайти найбільш безпечний і з незначними витратами варіант.

Western Union: плюси і мінуси

Задумуючись про переведення коштів з однієї країни в іншу, багато хто відразу згадує відому в цій сфері компанію Western Union.

Найважливішою перевагою WU можна сміливо назвати той факт, що їх відділення є фактично в будь-якому місті Польщі. В Україні гроші отримати теж не проблема. Більш того, гроші стають доступними для зняття практично відразу ж з моменту переведення.

Однак, є у WU і той самий мінус - велика комісія. Від 4% при переводі великих сум, і більше 15% при переведенні сум до 300$.

Це змушує багатьох українських працівників відмовлятися від комфорту і простоти, які забезпечуються послугами WU, і шукати інші способи відправити зароблені гроші в Україну.

CONTACT і «Złotówka»

CONTACT - система, яка з'явилася зовсім недавно, але, за досить короткий термін, вже встигла стати досить затребуваною. У Польщі скористатися нею можна фактично в кожному місті, а точніше, у всіх відділеннях Пошти Польщі.

Українським партнером Contact сьогодні виступає Ощадбанк, який знайти також нескладно в будь-якій точці країни. У будь-якому відділенні банку без проблем можна отримати відправлений з Польщі переклад.

Ще однією перевагою системи можна назвати невелику комісію - 1% незалежно від суми плюс 23 злотих за надання послуги.

Złotówka - таку назву має картковий рахунок від україно-польського банку KredoBank. Це рішення може стати оптимальним, якщо подбати про виведення коштів ще до від'їзду за кордон. За деякий час до поїздки, заробітчанам варто звернутися в будь-яке відділення банку на території України і оформити дану картку.

У Польщі покласти кошти на «Злотувка» можна в банках мережі PKO BP SA. Комісія за суми до 5000 злотих складає всього 10 злотих. При знятті коштів у банкоматах або відділеннях КредоБанку додатково знімається комісія, сума якої може залежати від умов обслуговування. Однак, вона невелика і ніколи не перевищує 1,5%.

Виведення грошей з Польщі на картку ПриватБанку

ПриватБанк в Україні є одним з найпопулярніших і затребуваних, карткові рахунки в ньому відкриті у дуже багатьох наших співгромадян. Тому не дивно, що багато хто з тих, хто їде на заробітки, шукають способи перевести гроші саме на карту ПБ.

Такий спосіб є, але назвати його особливо вигідним не можна. В даному випадку основним недоліком є ​​навіть не комісія, яка в принципі, середня - 3%, а то, що на рахунок кошти надходять вже в українській валюті - гривні, і курс конвертації, як правило, вкрай невигідний для клієнта.

Звичайно, способів передачі зароблених грошей з Польщі в Україну можна знайти набагато більше, аж до передачі готівки через водіїв міжнародних рейсів. Однак, ми не рекомендуємо використовувати неперевірені системи, надійність яких ніхто не може підтвердити.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання