Легальна робота в Європі

Нові правила безвізового режиму з Європейським Союзом

417

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Нещодавно оприлюднили інформацію, згідно якої українці вже з наступного року їздитимуть в країни ЄС за новими правилами безвізу. Безвізовий режим не відмінюють, проте з 2021 року з’являться певні умови й правила, яких потрібно дотримуватись нашим громадянам під час виїзду за кордон. Кожен громадянин повинен пройти додаткову платну авторизацію, без якої не можливо відправитись до країн Європейського Союзу.

Які зміни відбудуться з 2021 року?

  • Запуск системи авторизації для виїзду в Шенгенську зону;
  • Система працюватиме для всіх країн, які використовують безвізовий режим, зокрема й Україна;
  • Реєстрація повірка даних для виїзду в Європу буде платною;
  • Без авторизації виїзд за кордон буде не можливим.

Для чого це потрібно?

Країни Європейського Союзу потерпають від напливу нелегалів, які підривають їхню економіку та устрій. Аби запобігти цьому і вводиться єдина система реєстрації, щоб відслідковувати, хто в’їжджає та виїжджає із Шенгенської зони.

Як працюватиме система?

Перед тим, як відправитись у мандрівку за кордон, з 2021 року кожен повинен заповнити онлайн-анкету. Це потрібно зробити за 4 доби до виїзди мінімум, якщо є можливість, то й раніше. За цей час відбувається перевірка (звичайна або глибока).

На практиці у 95 % відповідь приходитиме миттєво, оскільки перевірятиметься наявність судимостей, порушень та інші загальні деталі. Складніші випадки можуть розглядатись декілька годин, зовсім підозрілі заявки – розглядатимуть до чотирьох діб.

Реєстрація для виїзду не стане великою проблемою для людей, адже дозвіл видаватиметься на 3 роки, а не на кожну окрему поїздку.

Мінусом авторизації є оплата, коштуватиме 7 євро з людини.

Які дані потрібні для реєстрації?

Анкета містить стандарту інформацію про людину, зокрема ім’я, прізвище, дата й місце народження, національність, стать, а також інформацію про документ (де і ким виданий), який застосовується для виїзду (тобто біометричний паспорт).

Не оминуть запитань про першу й останні поїздки за кордон, до яких країн, якщо є відмови та депортації, про це теж потрібно буде вказати. Для анкети не потрібні виписки з банку, підтвердження поїздки й інша інформація, яка треба для візи.

Анкету можна заповняти самостійно, або це може зробити ваш близький родич, товариш по мандрівці і т.д. Відповідно ви теж можете теж допомагати своїм родичам заповнити всю потрібну анкетну інформацію. Якщо людині не виповнилось18 років,то анкету заповнюють її батьки чи опікуни.

Що робити у випадку відмови?

Якщо так стається, що вам відмовляють у реєстрації, обов’язково вказується причина відмови. Відмовляють й за неточності й помилки в анкеті, однак це легко виправити, потрібно просто здійснити корективи й відправити заново. Це займе лише декілька хвилин.

У разі відмови за серйозні правопорушення, будь-який громадянин може подати апеляцію, оплатити всі штрафи й спробувати всі сили заново. Перевірка триватиме до 4 діб, але в такому разі є шанс отримати позитивну відповідь.

Успішна реєстрація ще не гарантує стовідсотковий виїзд закордон, адже прикордонник може відмовити, знайшовши якісь неточності або сумнівні моменти. Проте експерти й розробники цієї системи стверджують, що відмов на кордонах поменшає, адже людей перевірятимуть заздалегідь.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27