Легальна робота в Європі

Нові пункти перетину україно-польського кордону

1793

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Ще в минулому році велася мова про відкриття нових пунктів пропуску на кордоні між Україною і Польщею, для того, щоб розвантажити рух на існуючих 8 КПП, особливо інформація буде корисною для тих, хто вирушає на роботу в Польщу.

На початку вересня 2017 року відбулася зустріч голови Верховної Ради України Андрія Парубія та маршалка польського парламенту Станіслава Карчевського. Урядовці обговорили відкриття 4 ПП на кордоні двох держав та вирішили декілька питань щодо розбудови існуючих. Загалом, переговори завершилися вдало.

Сам Парубій під час інтерв'ю повідомив, що 2 пункти планують відкрити на Львівщині, та по одному на Волині і Закарпатті. У Нижанковичах (Львівська область) буде створено один пішохідний пункт перетину та другий контрольно-пропускний пункт для транспортних засобів з метою розвантажити КПП Шегині-Медика, що користуються великим попитом. В наслідок цього, черги тут постійно збільшуються; мінімальний час перетину кордону - близько 3 годин. Нові КПП на Львівщині планують побудувати біля сіл Боберка та Лопушанка. На Волині пропускний пункт з'явиться близько селища Адамчуки, а на Закарпатті біля Лубні.

На конференції, Парубій та Карчевський домовилися про розширення дороги митниць на пропускних пунктах Рава-Руська і Краковець.

Нагадаємо, що раніше, польські чиновники запланували розширити КПП Рава-Руська-Гребенне, створивши тут пішохідний та велосипедний переходи.

 

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27