Легальна робота в Європі

Новий піший перехід між Україною та Польщею

295

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Україна і Польща з кожним роком зміцнюють свої територіальні зв’язки. Саме тому вже 2019 році планується відкриття нового пішохідного переходу між двома країнами в Мальховіце-Нижанковичі. Польща вже узгодила всі необхідні деталі з Україною та виділила бюджет на реалізацію цієї ідеї. Роботи розпочнуться упродовж 2019 року.

Однак, окрім пішохідного переходу польська влада бажає відновити і залізнодорожне сполучення між країнами. В цій місцевості є залізнична гілка, яка була побудована ще в першій половині ХХ сторіччя. Наразі вона закинута, проте найближчим часом польський уряд посприяє її відновленню. Завдяки цьому, сполучення між країнами буде доступніше та зручніше як і для польських громадян, так і для українських. Через відновлене ЖД сполучення планують пропускати вантажі потяги, а згодом і пасажирські по маршруту Перемишль-Хіров.

На сьогодні пропускний пункт в Мальховіце-Нижанковичі працює, однак лише для автомобілів, автобусів та невеликих вантажів (до 3,5 тон). Інформація про реформування пропускного пункту повідомили з польської сторони із джерел МВД РП та міської ради Перемишля. Нагадаємо, що ще раніше польський уряд говорив про реорганізацію цього пункту. Вперше про це повідомили ще в 2016 році, проте цей відновлення пункту затягнувся. Сподіваємось, що цьогоріч будівництво пішохідного та ЖД сполучення таки відбудеться.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання