Легальна робота в Європі

Польська асоціація профспілок створила сайт для українців

2287

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

У цьому році на території Польщі почала функціонувати Профспілка працюючих українців. Основне завдання, яке перед собою ставить організація - це забезпечити нашим співвітчизникам захист від недобросовісних роботодавців і надати всю необхідну інформацію про їх основні права та обов'язки.

Сайт профспілки - допомога і підтримка українців в Польщі

У Профспілки працюючих в Польщі українців відкрився свій сайт, який доступний не тільки на польській, а й на українській мові. Найближчим часом планується запустити і російськомовна версія порталу.

Як прокоментував створення спеціалізованого сайту для українців член загальнопольській асоціації профспілок Петро Островський, він стане не просто порталом Профспілки, а реальної онлайн-допомогою для всіх, хто приїхав на роботу в Польщу.

На сторінках сайту можна знайти найрізноманітнішу інформацію: чим є профспілка, які її основні цілі та завдання і, що найголовніше, до кого можна звернутися в разі непередбачених, форс-мажорних і проблемних ситуацій. Надалі є в планах публікувати на сайті важливі повідомлення, наприклад, від Держінспекції праці.

Що стосується самої Профспілки, то вона збирається допомагати українцям не тільки в питаннях роботи і захисту від нечесних роботодавців, а й надавати консультації з приводу вивчення польської мови, безпечного переказу коштів на батьківщину або навіть відкриття власної компанії за кордоном.

Відвідати сайт і більш детально ознайомитися з наданою там інформацією, можна перейшовши на його головну сторінку: http://mpupp.kit-sleuth.in.ua/

 
Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання