Легальна робота в Європі

Громадський транспорт в Чехії

284

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

В Чехії дуже добре розвинена мережа залізних та автомобільних доріг, яка покриває всю країну. Найбільш розвинений автомобільний транспорт, оскільки автобусні маршрути поєднують різні населені пункти та різні точки великих міст. Громадський транспорт в Чехії дозволяє чехам та туристам вільно пересуватися між маленькими та великими відстанями. Зручні автобуси довезуть вас і до Праги, і до самого Берліну. Цінова політика на квитки в Чехії доступна для іноземців, зокрема і українців, тому вам лишається обрати зручний спосіб пересування в самій країні та місті, де ви перебуваєте.

Види громадського транспорту в Чехії

В більшості великих містах діють трамвайні лінії, проте лише в Празі – столиці Чехії – наявне метро. Пражский метрополітен складає структуру з трьох гілок – червоної, помаранчевої та зеленої, які перетинаються між собою. Рух вагонів відбувається з інтервалом в декілька хвилин, в середньому 5 хвилин. Карта метрополітену дасть змогу подивитись точний маршрут та всі зупинки, які наявні на лініях, а знаходиться вона на всіх станціях метро.

Як користуватися громадським транспортом в Чехії автобусного та трамвайного типу? Автобусний та трамвайний транспорт вважається чи не найпопулярнішим по всій країні. Чеський трамвай їздить у найбільших містах країни з інтервалом у 10 хвилин. За допомогою цього виду транспорту можна легко дістатись з однієї точки міста до іншої.

Автобуси функціюють так само як трамваї, маючи свій розклад, який розміщений на будь-якій зупинці міста. Автобуси курсують упродовж всього дня, а опісля півночі є нічні рейси, які ходять з інтервалом 30 хвилин.

Вся система транспорту працює за своїми тарифами та правилами. Існує два типи тарифів: пересадочний та безпересадочний. Пересадочний тариф дозволяє переміщатися на будь-якому виді транспорту з 5:00 до 20:00 упродовж 60 хвилин з початку проїзного документа у будні та 90 хвилин у вихідні. Пересадочний тариф – діє всього четвертину години.

Для туристів є цікавий та вигідний варіант проїзду, - це єдиний проїзний квиток на всі види транспорту. Термін придатності від 3-х до 15-ти днів. Для тих, хто хоче подорожувати або ж працювати в Чехії, це ідеальний варіант проїзду. Від типу квитка і залежить його вартість.

Залізна дорога Чехії вирізняється комфортом та якістю та покриває чималу частину країни. З Праги можна доїхати до різних країн безперешкодно, наприклад до столиці Франції – Парижу. Щодо переміщення поїздом по країні, то це досить незручно, оскільки в час пік поїзда переповнені.

В Чехії, як і в будь-якій іншій країні, користуються послугами таксі. Це надзвичайно популярний вид транспорту, особливо у вечірній та нічний час. Перевізники, тобто таксисти, зазвичай самі виставляють тарифи, і тому вони можуть відрізнятися. Інформацію про ціну ви можете дізнатися зарання, або безпосередньо у таксистів. Ви матимете можливість самим вибрати перевізника, який буде надавати вам свої послуги.

На сайті Евроворк ви зможете дізнатись більше про працевлаштування за кордоном, зокрема в Польщі та Чехії. Найцікавіша інформація та актуальні вакансії на нашому сайті.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання