Легальна робота в Європі

Організації, що допоможуть українським мігрантам в Польщі

4016

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Працевлаштування та проживання в іншій країні - це завжди щось нове та невідоме. Робота в Польщі не є винятком. Незважаючи на те, що тут вже багато українців, але більшість все-таки потребують різних видів юридичної, психологічної, та соціальної допомоги. Великим попитом користується допомога в пошуках роботи, адже більшість українців в Польщі - трудові мігранти. В даній статті постараємося висвітлити інформацію про найбільш корисні та популярні організації, що діють на території Польщі, які види послуг вони надають, скільки коштують, хто може скористатися з допомоги та де і за якою адресою їх можна знайти.

1. Українська профспілка для захисту заробітчан

Перша українська профспілкова незалежна організація, що почала свою дію на території Польщі в червні 2016 року, має назву “Трудова солідарність”. Взагалі, ця організація розпочала свою діяльність ще в 2009 році в Україні. Її метою є захист прав українських працівників та трудових мігрантів в будь-якому куточку світу. За весь час свого існування, спільними силами профспілкового руху було вирішено близько 2000 трудових конфліктів, де 200 з них на території Польщі. Дана організація обєднує людей з різних сфер роботи. Саме за допомогою профспілки “Трудова солідарність” був організований перший страйк українських робітників на території Європейського Союзу.

Зв'язатися з працівниками профспілки в Польщі можна за контактним телефоном:
+48 601 878 436

2. Організації Caritas

Вищезгадані організації надають психологічну, юридичну, соціальну та трудову допомоги мігрантам в Польщі, в тому числі і українцям. Дані осередки розташовані в різних частинах Польщі: Варшава, Білосток, Бяла Подляска, Люблін, Слубіце та Згожелець.

3. Юридичні організації (клініки)

Безкоштовні юридичні консультації можна отримати на деяких правничих факультетах у провідних університетах Польщі. Тут проходять юридичну практику студенти-правники. Відповідно, вони ж і надають безкоштовні консультації. Контролюють весь процес роботи професори правничого факультету. Діють такі юридичні клініки в:

  • Кракові на факультеті права в Ягелонському університеті: вул. Зигмунта Крашінського, 18, тел. 12 430 19 97;
  • Варшаві у Варшавському університеті: вул. Краківське Передмістя 26/28, тел. 22 552 08 11;
  • Любліні у Католицькому Університеті Яна Павла ІІ: вул. Сташіца 3, тел. 81 532 67 99, 532 67 98.

4. Організація “Eleos”

Бюро розглядає справи біженців та мігрантів з різних країн, які на даний момент проживають близько міста Білосток. Тут передусім можна оформити соціальну допомогу біженцям. Послугами організації вже скористалося близько 50 осіб - громадян України зі східних областей. Бюро знаходиться за адресою: м. Білосток, вул. Варшавська 47, тел. 85 732 89 07.

5. Фонд “Crossroads”

Основною діяльністю фонду є надання допомоги біженцям та іммігрантам, які мають особливо тяжкий матеріальний стан та знаходяться в скрутному становищі в суспільстві. Фонд допомагає біженцям отримати легальне проживання на території Польщі, знайти роботу та зменшити загрозу для безправних осіб. Діяльність фонду поширюється по всій території Польщі, а також в деяких країнах СНГ. Організацію можна знайти за адресою: м. Познань, вул. Пекари 8а/40, тел. 48 791 085 827.

Звернувшись за допомогою в будь-яку з вище перелічених організацій, кожен зможе отримати якісну, оперативну, а головне безкоштовну консультацію та допомогу.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання