Легальна робота в Європі

Особливості ПДР в Польщі

5995

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Вирушаючи на роботу в Польщу, мало хто з українців бере з собою власний транспортний засіб, однак, це зовсім не означає, що сідати за кермо в чужій країні не доведеться зовсім. Нерідко буває, що роботодавці надають машину, на якій працівники можуть їздити від місце проживання безпосередньо до місця праці або ж виникають інші ситуації, коли людині потрібно проїхати по польським вулицях.

Українські права і документи в Польщі

Правила дорожнього руху в Польщі мають трохи відмінностей від українських. Однак, перш за все необхідно переконатися, що ваші права діють за кордоном - тобто, відповідає міжнародному зразку.

Якщо ваші права і техпаспорт заповнені тільки на українській мові, то належить подбати, щоб разом з ними завжди був нотаріально завірений переклад на англійську або на польську мову.

Особливості ПДР в Польщі

Як і в Україні, в Польщі діє правосторонній рух. Це важливий момент, тому що перебудуватися на лівосторонній тим, хто раніше ніколи так не їздив, буває дуже складно - спрацьовує елементарна сила звички.

Дорожні знаки, як правило, теж дуже схожі на наші, розібратися з ними буде нескладно, буквально, «на ходу». Аналогічна ситуація і з тим, що повинно знаходитися в машині - вогнегасник, аптечка зі стандартним набором медикаментів і матеріалів для перев'язки, а також знак аварійної зупинки.

Дуже важливо не ігнорувати знаки обмеження швидкості в Польщі. Вони є практично на кожній трасі і, нерідко, дуже засмучують українських водіїв, адже польські дороги майже ідеальні, а розігнатися не дозволять правила. Так, на автобанах і магістралях ви можете їхати з максимально швидкістю 130 і 110 км / год відповідно, а через населені пункти і зовсім можна проїжджати зі швидкістю не більше 50 км / год. Найсуворіші обмеження на їзду в житлових зонах - максимум 20 км / год.

Перевищувати швидкість в Польщі вкрай не рекомендується - це відразу зафіксують дорожні камери, а вам випишуть штраф. Причому розмір штрафу може бути досить значним, особливо, якщо порушуєте ви не вперше.

На відміну від України, польські ПДР зобов'язують водіїв їздити з увімкненими фарами ближнього світла чи протитуманними ліхтарями в денний час доби. А якщо в транспортному засобі їдуть діти, які не досягли 12 років і зростом менше півтора метрів, то сидіти вони повинні виключно в дитячих автокріслах, пристебнуті за всіма правилами.

Парковки в Польщі

У Польщі достатню кількість парковок, але більшість з них - платні. Оплатити їх можна прям на місці, в спеціальному автоматі, а отриманий чек потрібно залишити на лобовому склі, під двірниками. Територія парковок охороняється і перевіряється контролерами, тому, якщо чека у вас не буде, то ви ризикуєте отримати пристойний штраф, ухилитися від оплати якого не вдасться.

В цілому, ППД в Польщі мало чим відрізняються від діючих в Україні. Але ось їх порушення може спричинити за собою куди більш серйозні наслідки.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27