Легальна робота в Європі

Відпочинок в Польщі на морі: куди поїхати?

499

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Літо – час відпочинку, канікул та довгоочікуваних відпусток. Українці, які перебувають на роботі в Польщі, мають вихідні, які можна чудово провести, забути про роботу та присвятити час літньому відпочинку. Пляжний відпочинок в Польщі – один з найпопулярніших варіантів літнього відпочинку. Польща – країна, яка має вихід в море, тому кількість курортних містечок вистачає.

На період літа Балтійське море стає чи не найвідвідуванішим місцем, куди з’їжджаються як і самі поляки, так і туристи. Добратися до курортних міст досить просто: можна автомобілем чи автобусами, які постійно курсують в напрямку моря. Відпочинок на морі в Польщі підійде для тих, хто любить плавати, гуляти пляжами, але не переносить спеку.

Відпочинок в Польщі на морі: найвідоміші курорти

Сопот

Сопот – невеличке курортне містечко, яке не славиться архітектурними пам’ятками, однак зачаровує морськими пляжами. Побережжя Сопоту сягає близько 4 км, воно чисте та вкрите піском. Вихід до моря доступний майже з будь-якої точки міста. А головне – окрім пасивного відпочинку, в Сопоті знайдеться чим зайнятися, для любителів активного відпочинку.

Колобжег

Місто Колобжег вважають «морською перлиною» Польщі. Відпочинок на Балтійському морі відрізняється від відпочинку в Єгипті та Туреччині, насамперед – кліматом, який в Польщі помірніший. Клімат міста підійде ідеально для всіх – тут прохолодно та комфортно. Сезон короткий, триває з липня по серпень. Температура в найтепліші дні сягає 27-28 градусів. Якщо вас цікавить, як дешево з’їздити в Колобжег, то найкраще їхати з Варшави.

Устка

Місто Устка – один з центрів відпочинку в Польщі. Піщаний пляж Устки добре облаштований, він чистий та комфортний. Також в місті розташовано багато ресторанних та розважальних комплексів, де можна провести час. Температура води в Балтійському морі зазвичай -16-18 градусів.

Леба

Місто Леба називають польською «Ібіцою». Перевагами міста є не тільки чисті та відкриті пляжі, а також велика кількість закладів харчування, готелів, які працюють з самого ранку до ночі. На курорті знаходиться дельфінарій та луна-парк.

Ястшембя Гура

Ястшембя Гура знаходиться за 50 кілометрів від аеропорту Гданська. АМ Лінгвіста пропонує своїм клієнтам роботу в Гданську, тому ті працівники, які працюють в цьому місті, легко зможуть дістатися до морського курорту Ястшембя Гура. Місцевість пляжів справді вражає своєю красою. Умісті безліч спортивних та розважальних майданчиків, хороших готелів й закладів харчування. Це місто також підійде для віндсерфінгу.

Балтика славиться своїми неймовірними краєвидами, доступними цінами на відпочинок та варіантами курортів. Знайти роботу в Польщі допомагає наша компанія, більше ви зможете дізнатися на нашому сайті.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання