Легальна робота в Європі

Чому їхати на заробітки варто саме в Польщу?

4221

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Польща займає лідируючі позиції серед країн, куди українці їдуть на роботу. По-перше, це близько територіально. По-друге, польську мову досить схожий на українську або російську, тому вивчити його не так вже й складно, якщо перебувати в мовному середовищі постійно. А по-третє, оформлення польської робочої візи в порівнянні з робочими візами інших країн Європи, набагато простіше і дешевше.

Якщо ви вирішили поїхати на роботу за кордон вперше, рекомендуємо вам віддати свою перевагу саме Польщі. Давайте розглянемо, чому.

Стабільна офіційна зарплата

У Польщі відмінно налагоджений механізм офіційного працевлаштування іноземців, тому вам не доведеться турбуватися через проблеми з законом. Тим більше, офіційне працевлаштування - це гарантія того, що ваша праця буде оплачена.

З огляду на рівень зарплат в країнах Західної Європи, офіційна робота в Польщі може здатися менш вигідною. Але якщо врахувати всі ризики через роботу на нелегальних умовах, то вибір явно буде на користь хай не настільки високооплачуваної, але надійної вакансії.

Комфортні умови для адаптації

Польща географічно перебувати в зоні помірно-континентального клімату, північні воєводства - в зоні морського клімату. Таким чином, клімат в Польщі схожий на український і після від'їзду на роботу в Польщу у вас не буде проблем з акліматизацією, як це могло б статися, якби ви вирушили до Фінляндії або Єгипет.

Це стосується не тільки температурних режимів. Спільнослов'янське походження українського і польського народів зумовило близькість в традиціях, мовна спорідненість. Безумовно, ментальність не однакова. Але між українцем і поляком немає такої культурної прірви, як між, наприклад, українцем і голландцем. Тому нашим співгромадянам адаптуватися до життя в Польщі зазвичай легко.

Привабливі умови для результативної праці

На ефективність вашої праці може впливати велика кількість різноманітних факторів. Найважливіший з них - ваше бажання працювати і сумлінність. Зі свого боку, польські роботодавці забезпечують необхідні умови для українських працівників. У більшості випадків підприємство-наймач забезпечує працівників житлом, спецодягом. На вакансії в харчовій промисловості так само можуть надавати безкоштовне харчування 1 або 2 рази на день під час роботи.

Слід зазначити, що на роботі в Польщі у вас буде можливість вчитися і розвиватися. А здатні сумлінні працівники часто просуваються вгору по кар'єрних сходах.

Впевненість у власному майбутньому

Першим і найбільш переконливим фактором, який вселяє впевненість, є хороший заробіток. Польські зарплати помітно нижче західноєвропейських. Але в цьому випадку слід врахувати вартість продуктів харчування, проживання, транспортних послуг і так далі. Польща - достатньо затишна країна, де можна працювати і заробляти.

Важливим фактором також може послужити і цінність отриманого під час роботи в Польщі досвіду. Наявність у вашому резюме графи з зазначеним європейським стажем може значно допомогти вам в отриманні бажаної вакансії в Україні.

Польща може стати відмінним варіантом для першого досвіду працевлаштування за кордоном. Завдяки помірним фінансових витрат, європейських умов проживання і праці, а так само порівняно близькій географічному положенню з Україною польський ринок праці вже не перший рік залишається привабливим для наших співгромадян. Вибір за вами!

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27