Легальна робота в Європі

Чому можуть відмовити у візі або депортувати?

3208

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Виїзд за кордон - довгоочікуваний момент для багатьох українців. Незалежно від того, їдуть вони на екскурсію, за покупками або на заробітки, самим тривожним момент є отримання візи і перетин по ній кордону.

Сьогодні ми розповімо про 5 основних причин, чому українцям можуть відмовити в видачі візи, не пропустити на кордоні або навіть депортувати з країни.

1. Невідповідність запрошення мети поїздки.

Останнім часом все частіше прикордонники стали перевіряти відповідність виданого запрошення мети поїздки. Зокрема, бувають приклади, коли українці намагаються виїхати за бізнес-візою, а за фактом являюстя звичайними туристами, котрі їдуть подивитися місцеві визначні пам'ятки. Це визначається швидко, і людини можуть просто не пропустити через кордон.

Нерідко аналогічна ситуація буває і з робочими візами, коли запрошення видається одним роботодавцем, а людина їде до іншого. Якщо перший роботодавець, який видав документ, не підтвердить його справжність, то заробітчанина запросто можуть не пустити в чужу країну.

2. Поїздка в країну по візі іншої держави.

Хоча це питання до кінця не вивчений, іноді проблеми виникають і в разі перетину кордонів, коли людина використовує не шенгенську візу, а візу лише однією з цих країн. Заздалегідь складно припустити, чи будуть у прикордонників претензії до цього факту або ж ви зможете вільно проїхати по країнам ЄС, маючи тільки, наприклад, польську візу. Але ризикувати, зрозуміло, не слід.

3. Порушення візових правил.

За кордоном вкрай негативно ставляться до спроб використовувати, наприклад, туристичну візу з метою знайти роботу. Так, при з'ясуванні, що ви вели комерційну діяльність, працювали на підприємстві або навчалися, маючи, наприклад, шенгенську візу, вас швидко депортують з країни, а отримати нові документи в подальшому може виявитися вельми проблематично.

Плануючи відправитися на заробітки, не варто ризикувати даремно. Набагато краще оформити робочу візу, а потім влаштуватися на роботу абсолютно легально, у відповідності з усіма законами країни.

4. Порушення законів країни.

«Заробити» депортацію можна і дуже простим способом - порушити закони країни, в яку ви приїхали. При цьому, мова може йти не лише про навмисні правопорушення на кшталт крадіжки або бійки в п'яному стані - в деяких країнах правила можуть істотно відрізнятися від українських, а «незнання законів не позбавляє відповідальності за їх порушення», так би мовити.

Звичайно, за неправильну парковку перший раз вам можуть навіть не виписати штраф, але ось багаторазове порушення навіть дрібних норм може призвести до великих проблем у майбутньому.

5. Відмова в консульстві

Поодинокі випадки відмови у візі можуть трапитися з вельми дивних причин. Наприклад, бувало, коли візу відмовлялися дати через багаторазової зміни прізвища людиною або через те, що у його близьких родичів були проблеми за кордоном.

Бували випадки, коли в видачі візи відмовляли тільки через те, що людина спочатку надав бронь квитка, наприклад, на літак, а потім передумав і купив квиток на поїзд. При цьому причиною відмови була названа «фальсифікація документів».

Звичайно, це скоріше виняток, ніж правило, але все ж, в консульстві дуже уважно ставляться навіть до найдрібніших деталей, тому підійти до збору документів необхідно дуже уважно.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання