Легальна робота в Європі

Чому купувати квитки на громадський транспорт в Польщі потрібно дуже уважно?

2177

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Громадський транспорт - важливий елемент життя в будь-якій країні і будь-якому місті. Ті, хто їдуть на роботу в Польщу найменше замислюються про те, що їм належить іноді їздити на автобусах, трамваях або тролейбус, і марно!

Далеко не завжди проживання знаходиться поруч з місцем роботи або ж роботодавець організовує спеціальний автобус. Нерідко буває і так, що добиратися від будинку до роботи доводитися самостійно, і їхати може знадобитися навіть з пересадками. В такому випадку буде не зайвим заздалегідь розібратися, які є квитки на громадський транспорт, де їх купувати і як заощадити на проїзді.

Види квитків на громадський транспорт в Польщі

Багато українців довго не можуть звикнути до того, що в Польщі на всі види громадського транспорту використовуються одні й ті ж квитки. Незалежно від того, їздите ви на трамваї, автобусі або метро, ​​вам підходять одні й ті ж квитки, що відрізняються тільки періодом дії.

Власне, з цього і випливає, які види квитків на польський громадський транспорт існують: одноразові і багаторазового використання. При покупці варто звертати увагу і на термін дії квитка - він може припускати необмежену кількість поїздок, але тільки за певний період часу, наприклад, на 40 хвилин, годину, добу і двоє. Відлік часу робиться простим методом - компостуванням при першій посадці, в результаті, на квитку автоматично зазначається дата година та хвилини.

На квитках одноразового використання термін його дії не вказується, але здійснити посадку по ньому можна, відповідно, тільки один раз.

У кожному місті можуть бути різні види квитків на громадський транспорт - квитки, за якими можна їздити у вихідні дні або квитки на певне число поїздок. Як правило, все вказано на них самих, але перепитати у продавця або місцевого жителя буде не зайвим.

Що важливо знати про проїзд в громадському транспорті в Польщі?

Квитки на проїзд в трамваях, автобусах або метро (яке, до речі, є тільки в Варшаві) слід обов'язково купувати заздалегідь - в автоматах на зупинках, в кіосках друку і так далі. Правда в деяких автобусах теж встановлені автомати з квитками, але далеко не у всіх. Тому, краще подбати про право на проїзд завчасно, адже «зайця» легко можуть обчислити контролери, а штраф за безквитковий проїзд в рази перевершує вартість квитків.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27