Легальна робота в Європі

Польські сайти, які допоможуть українцям за кордоном. Частина 1

7744

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Інтернет - невід'ємна частина життя будь-якої сучасної людини. При виїзді на роботу в Польщу, потреба у всесвітній мережі відчувається ще сильніше, адже інтернет стає не тільки розвагою, але і засобом зв'язку з рідними, а також допомагає вирішити ще безліч важливих питань.

Сьогодні ми розповімо про декілька найбільш корисних польських сайтів, які можуть дуже стати в нагоді виїхали за кордон українцям.

jakdojade.pl - сайт громадського транспорту

Польщі Як доїхати до того чи іншого міста, до конкретної адреси або вулиці - це проблема, з якою найчастіше стикаються люди в чужій країні.

Сайт jakdojade.pl дуже допомагає іноземцям в Польщі. Досить просто перейти по посиланню, вказати своє місто і точне місце положення (сучасні смартфони, як правило, відзначають його автоматично), а також точку, куди потрібно дістатися.

Сайт видасть всю необхідну інформацію: оптимально прокладений маршрут, а також всі види і номери транспорту, яким можна доїхати до потрібного місця. З телефону зручніше користуватися додатком, яке підходить для все ОС.

pkp.pl - польська залізниця

Для тих, хто багато їздить поїздами, вважаючи за краще їх автобусам та іншим видам міжміського транспорту, на допомогу в будь-який момент прийде сайт pkp.pl

На його сторінках можна подивитися не тільки розклад всіх потягів, але навіть забронювати або відразу ж купити квиток на будь-який з них. Вся основна і корисна для користувача інформація перебувати у відкритому доступі, розібратися на сайті легко, навіть не знаючи польської мови.

allegro.pl - онлайн-аукціон в Польщі

allegro.pl - дуже зручний і корисний портал для всіх, хто хоч раз робив покупки або продажу в інтернеті. Алегро є найпопулярнішим польським аукціоном. Тут можна придбати фактично будь-яку річ, при чому, як нову, так і б / у.

Перевагами сайту можна назвати просту систему оплати і можливість брати участь в угодах, як приватним особам, так і компаніям.

olx.pl - найбільший сайт оголошень

Сайт ОЛХ знають в Україні, напевно, все. Його польська версія мало чим відрізняється від нашої, крім, зрозуміло, мови.

На olx.pl ви зможете знайти абсолютно все, незалежно від того, потрібно вам робота, наймана квартира або будь-який товар, який потрібно купити або продати.

Крім стандартних функцій, на сайті є цікава можливість, яка носить назву «Zamienię» і дозволяє користувачам обмінюватися найрізноманітнішими товарами.

gumtree.pl - ще один сайт оголошень

Фактично, gumtree.pl аналогічний за своїми функціями порталу ОЛХ. Спектр оголошень тут дуже великий: вакансії, послуги, житло і багато іншого, що може знадобитися як самим полякам, так і гостям країни.

Звичайно, в інтернеті можна знайти ще дуже багато корисних сервісів для українців, які поїхали на заробітки в Польщі. Найближчим часом ми також розповімо вам про те, де зручно замовляти їжу додому, шукати доступне житло і багато іншого, віз чого важко обійтися людині в наші дні.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27