Легальна робота в Європі

Польські сайти, які допоможуть українцям за кордоном. Частина 2

5580

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

На сьогоднішній день практично всю необхідну корисну інформацію можна знайти в інтернеті. Знаючи, де шукати, сучасна людина без праці буде орієнтуватися в незнайомому місті, купувати квитки на транспорт або заходи, знаходити житло або роботу, а також купувати або продавати будь-які речі.

Раніше ми вже почали вас знайомити з переліком найбільш корисних польських сайтів, які можу стати в нагоді при відвідуванні сусідньої країни. Представляємо вашій увазі ще кілька таких сайтів.

https://gratka.pl - сайт оголошень

Даний портал є ще одним найбільшим сайтом оголошень, популярним на території Польщі. Як і на подібних йому, тут можна знайти практично будь-який товар або послугу, яка вам потрібна, порівняти ціни на них і підібрати найбільш оптимальний варіант.

Окремо виділена сторінка для пошуку житла - тут зроблена все для максимально зручного і простого пошуку будинку, квартири або кімнати.

https://www.otodom.pl - нерухомість Польщі

Якщо вас цікавить нерухомість в будь-якому з польських міст, то otodom.pl - це саме те, що вам потрібно. Портал присвячується виключно ринку житла: незалежно від того, що вас цікавить - оренда, продаж, купівля або обмін, будинки квартири, кімнати або гуртожитку - на цьому сайті ви знайдете все.

https://www.otomoto.pl - покупка / продаж автомобілів

otomoto.pl - це один з найбільших польських сайтів, присвячених продажу автомобілів. Якщо ви вирішили, що робота в Польщі - це те, що вам потрібно, і ви готові залишитися в країні і обзавестися власним транспортним засобом або ж хочете повернутися додому на особистому авто, даний сайт виявиться для вас дуже цікавим.

На otomoto.pl продаються як нові, так і б / у автомобілі, при чому вартість останніх значно нижче, ніж у нас. Підібрати варіант можна на будь-який смак і гаманець.

https://www.cda.pl - велика добірка фільмів і серіалів

Хоча вільного часу у заробітчан зазвичай небагато, але і відпочивати все-таки потрібно. А найпопулярнішим «розвагою» після трудового дня є перегляд фільмів або серіалів. На cda.pl ви знайдете непогану добірку кінострічок різних жанрів польською мовою.

Такий дозвілля - це 2 в 1: і відпочинок, і можливість підучити польська, не особливо напружуючись.

https://www.pyszne.pl - доставка їжі

Готувати самостійно - це, звичайно, значно економніше, проте сили на це, та й бажання, є не завжди. Точно також може бути не зовсім зручно відвідувати кафе або їдальні, а ось замовити їжу додому - це оптимальне рішення в плані комфорту. Сайт pyszne.pl - зручний сервіс, де можна замовити завтра, обід або вечерю, а співвідношення ціни і якості можна назвати чи не ідеальним.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27