Легальна робота в Європі

Переваги роботи будівельником в Польщі

2036

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Працівники будівельної сфери затребувані практично в кожній країні. Зараз цей напрямок активно розвивається, завдяки чому вакансії не складно знайти як для висококваліфікованих фахівців галузі, так і для різноробочих. Однак, не дивлячись на наявність роботи вдома, багато українських будівельників вважають за краще відправитися на заробітки за кордон.

У чому причини міграції наших працівників? Давайте розглянемо основні переваги, які дає робота в Польщі в порівнянні з аналогічними пропозиціями в Україні.

Чому українські будівельники їдуть працювати в Польщу?

Основна і найвагоміша причина покинути рідну країну, відправитися за кордон і працювати там - це, зрозуміло, більш висока оплата праці.

Робота на будівництві в Польщі, як і в Україні, підходить тільки для досить сильних, витривалих чоловіків. Відповідно з великими фізичніми навантаженнями, зарплата передбачається досить висока. Однак поняття «висока» для Польщі і для України значно відрізняються.

Так, наприклад, погодинна ставка для підсобного робітника на будівництво в Польщі становить приблизно 10-12 злотих, а працювати є можливість в середньому по 10 годин на день. У підсумку, навіть при самому скромному розкладі, різноробочий буде отримувати не менше 15000 грн в місяць. В Україні таких ставок, на жаль, знайти не вдасться.

Що стосується фахівців будівельної галузі, то оплата їх праці ще вища і залежить виключно від умінь і досвіду.

Як правило, ставка за годину роботи спеціаліста не менше 13 злотих, а в деяких випадках може досягати і 17-22 злотих. Нерідко оплата нараховується за виконану роботу. Наприклад, за об'єкт в цілому або за метр квадратний (наприклад, такий спосіб може застосовуватися для мулярів, лицювальник і так далі). Який варіант більш вигідний для самого працівника - сказати не можна, думки на цей рахунок кардинально відрізняються.

Складнощі роботи будівельником в Польщі

Найважче в будівельних спеціальностях - це велике фізичне навантаження. Разом з досить щільним графіком вона може виявитися непідйомною для непідготовленої людини. Однак, для тих, хто вже має досвід роботи на будівництві, труднощів не буде, адже навантаження однакове в будь-якій країні.

При цьому дуже важливо, що в Польщі велика увага приділяється якості роботи. Тому, процювати доведеться сумлінно, але і винагорода буде гідним. Якщо у будівельника стоїть мета заробити, то в Польщі він це зробить в кілька разів швидше, ніж в Україні.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання