Легальна робота в Європі

Переваги знання польської мови

4052

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Робота в Польщі - прекрасний варіант для тих, хто шукає легальне працевлаштування за кордоном. Виконання тих же обов'язків в польських фірмах оплачується значно вище, ніж на аналогічних посадах в Украіне.Для підбору оптимальної вакансії ви повинні оцінити свої вміння та можливості. Знання кандидатом польської мови значно підвищить шанси отримати бажану вакансію в Польщі.

Самостійність і простота в побуті

Знання польської мови спростить перебування в Польщі в повсякденних справах, таких як похід в магазин і проїзд до певного пункту. Зрозуміло, вам буде легше влаштуватися на новому місці, коли вам вдасться завести знайомства з сусідами, колегами або ж просто звернутися за допомогою до перехожих.

Більш широкий вибір вакансій

Зрозуміло, знайти роботу в Польщі без знання мови не дуже складно. У певних сферах знання мови не вимагається зовсім, для деяких вакансій досить тільки розуміння мови або ж вміння розмовляти на початковому рівні.

А ось в тих сферах, де робота побудована на спілкуванні з клієнтами або між працівниками, знання польської мови на комунікативному рівні просто необхідно. Найбільше це стосується працівників в сфері обслуговування. Офіціанти, рецепшионист, касири і покоївки не зможуть виконувати свої обов'язки, якщо зіткнуться з мовним бар'єром. Так само знання польської необхідно працівникам виробництв і складів, які працюють за спеціальними інструкціями.

В будь-якому випадку, знання польської мови стане значною перевагою, адже для повноцінної роботи роботодавцю не доведеться забезпечувати вас на всіх етапах інструктором, який добре знає як його, так і ваш рідну мову.

Можливість говорити з безпосереднім роботодавцем

Коли ви збираєтеся на роботу в Польщу, важливо знайти хороше агентство з працевлаштування за кордоном. Досвід, напрацьований авторитет серед польських роботодавців та володіння польською мовою на високому рівні дозволяє агентствам знайти для вас оптимальну вакансію. У деяких випадках роботодавець бажає особисто обговорити умови праці і оплати з працівником. Такий зв'язок можлива через скайп або в телефонному режимі на офісі агентства з працевлаштування.

Зв'язок з роботодавцем в шляху до робочого місця так само важлива. У більшості випадків працівника зустрічають на обумовленому місці, а всі питання, які виникають в дорозі, вирішуються в телефонному режимі.

На підприємствах, де працевлаштовані українці, в Польщі зазвичай працюють менеджери, які володіють українською або російською мовою. В іншому випадку працівникам, які не знають польської мови, допомагають освоїтися і навчитися інші українці, які приїхали туди раніше або просто володіють мовою. Знання польської мови дозволить вам розуміти всіх своїх співробітників, що допоможе вам навчитися набагато швидше.

Можливість швидкого просування по вакансіях

Досить часто українців, які спочатку їдуть на одну вакансію, можуть через деякий час перевести на більш оплачувану або більш комфортну посаду. Для цього працівнику слід зарекомендувати себе як старанний совісний працівник. Знання польської мови може стати вирішальним фактором у виборі роботодавцем кандидата на більш вигідну посаду.

Якщо ви не знаєте польської мови, але бажаєте отримати хорошу роботу в Польщі, радимо не витрачати часу даремно. Знайомство з мовою бажано почати ще на етапі збору та оформлення документів для виїзду. Зрозуміло, за місяць-два вивчити мову повністю, перебуваючи на Україні, вдасться не кожному. Але ви можете навіть самостійно осилити мінімум, необхідний для розуміння і складання простих речень. А вже на місці роботи, постійно перебуваючи в мовному середовищі, ви зможете досить швидко освоїти польську.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27