Легальна робота в Європі

Польська віза: відбулись зміни в списку рекомендованих страхових компаній

6298

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Українці, які хочуть їхати на роботу в Польщу по візі, зіштовхуються з проблемою виготовлення страхових медичних полісів. Відкриття візи не можливе без співпраці потенційного працівника з страховими компаніями. З кожним роком консульські установи Польщі висувають нові вимоги до страхових компаній і ставляться прискіпливіше до полісів медичного страхування. Цьогоріч не виключення. Спершу список страхових компаній, з якими потрібно співпрацювати для відкриття візи, включав 7 пунктів, проте вже з початком 2019 року – список зменшився ще на одну одиницю.

На сайті посольства Польщі був оприлюднений список надійних компаній. Завдяки ретельній перевірці страхових полісів, наявних в Україні, на предмет їхньої відповідності закону про іноземців, і було сформовано цей список. Наразі рекомендовано оформляти страховку для відкриття візи в таких компаніях:

  • PZU Україна;
  • ПРОВІДНА;
  • ГАРДІАН;
  • ЕТАЛОН;
  • КНЯЖА Vienna Insurance Group;
  • ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ.

Аби не було проблем під час виготовлення візи, потрібно обирати надійні страхові компанії. Їдучи на роботу за кордон від фірми, переконайтесь з якою страховою компанією вона співпрацює, аби гарантовано відкрити візу.

Також посольство надає інформацію, що якщо при подачі анкети у візовий центр з нею буде страховий поліс від іншої компанії, то його будуть аналізувати додатково. Консул вирішує, чи надійна та чи та страхова компанія, якщо у нього будуть сумніви, то він може відмовити у виготовленні візи.

Варто пам’ятати, що мінімальна сума страхового покриття має становити не менше 30 000 євро. Страхування має забезпечувати всі витрати, які були здійснені отримувачами в медичних закладах Польщі.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання