Легальна робота в Європі

Пункти пропуску на кордоні з Польщею

52214

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Кожен, хто вирушає на роботу в Польщу, неважливо: за покупками або на роботу, повинен перетнути кордон. На кордоні між Польщею та Україною знаходиться вісім пунктів пропуску з різною завантаженістю руху в різний час. Тому, вибравши правильний митний перехід, Ви можете заощадити час і швидше потрапити на територію сусідньої держави. Кожен пункт перетину оснащений он-лайн камерами, що допоможе Вам визначитися.

Контрольно-пропускний пункт Ягодин-Дорогуськ (Dorohusk)

Пункт пропуску знаходиться у Волинській області, приблизно в 140 кілометрах від обласного центру - м. Луцьк і 65 кілометрах від Ковеля. Ягодин-Дорогуськ є одним з найбільших КПП на кордоні між Україною і Польщею, його пропускна здатність 160 транспортних засобів за годину.

Пункт пропуску є одним з найбільш завантажених, так як через нього проходить міжнародна траса Київ-Люблін, в народі звана "Варшавка". Тут добре розвинена інфраструктура і порівняно хороший стан доріг. В середньому на КПП Ягодин-Дорогуськ люди проводять від 1 до 10 годин. Альтернативними пунктами пропуску поблизу Ягодина є Устилуг-Зосін і Угринів-Долгобичув.

Пропускний пункт Устилуг-Зосін (Zosin)

Пункт пропуску розташовується також у Волинській області, в місті Устилуг приблизно в 90 кілометрах від обласного центру - міста Луцьк. Пункт пропуску знаходиться в самому місті, тому чергу формують ще при в'їзді в Устилуг, щоб не завантажувати міський рух. Максимальна пропускна спроможність пункту - 730 машин протягом 12 годин, тобто 30 транспортних засобів в одну сторону за годину.

Пропускний пункт Угринів-Долгобичув (Dołhobyczów)

Угринів-Долгобичув знаходиться в Львівській області, і відрізняється від двох перерахованих вище контрольно-пропускних пунктів наявністю ще й пішого переходу. Цей пункт пропуску був відкритий в 2014 році. Величезним плюсом, крім пішого переходу, є близькість служб двох країн. Це прискорює пропускну здатність, що не змушує довго чекати в черзі. Відстань від Львова до КПП Угринів - 100 км, а від Луцька - 125 км. Дороги знаходяться в задовільному стані зі сторони Львова, як і зі сторони Луцька. Пропускна здатність КПП - 4 тисячі транспортних засобів на добу, близько 80 в одну сторону протягом години.

Контрольно-пропускний пункт Рава-Руська-Гребенне (Hrebenne)

Цей пункт пропуску до недавніх пір був основним, так як через нього проходить міжнародна траса Львів-Варшава, він знаходиться в Львівській області, недалеко міста Рава-Руська. Тут дуже добре розвинена інфраструктура. Даний КПП дуже завантажений, люди в черзі проводять тут від 3 до 12 годин. Тому відмінною альтернативою є пункт пропуску Грушів-Будомеж.

Контрольно-пропускний пункт Грушів-Будомєж (Budomierz)

КПП був відкритий відносно недавно, в 2013 році у Львівській області. Пункт працює за аналогією до Угринова, де польські та українські служби розміщені поруч, що дозволяє заощадити час, але мінусом є погано розвинена інфраструктура. Поблизу немає жодної автозаправки.

Пункт пропуску Краковець - Корчова (Korczowa)

Один з найпопулярніших митних пунктів, так як розташований на автостраді, що з'єднує Львів - Краків, Вроцлав і інші великі міста в Польщі. Рух тут часто буває дуже завантаженим. Пропускна здатність тільки 71 транспортний засіб на годину. Тому альтернативою переїзду є КПП в Грушеві та Шегині.

Пункт пропуску Шегині-Медика (Medyka)

Село Шегині розташоване в Львівській області, більш того в 16 кілометрах від польського міста Перемишль. Пропускна здатність тут - 63 транспортних засоби на годину. Кордон тут перетинають як машиною, так і пішки. Тому, багато жителів прикордонної зони саме переходять кордон і відправляються за покупками в сусіднє польське місто. Тут дуже добре розвинена інфраструктура - в Польщі відразу за КПП розташований ринок, де можна придбати продукти і навіть оформити фактуру.

Пункт пропуску Смільниця - Кросценко (Krościenko)

Знаходиться в Львівській області, в с. Смільниця. КПП був відкритий в 2002 році, і став першим, де польська і українська служби почали працювати в одному приміщенні. Переїхавши кордон, дорога зі Смільниці веде до курортного міста Устішкі-Долішні.

Величезні черги на кордоні - проблема з якою стикався практично кожен. Тому, щоб заощадити час, потрібно проаналізувати стан черг на спеціальних сайтах (можливо, Вам ,буде в нагоді наша попередня стаття) або переглянути он-лайн трансляції з камер на кордоні.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27