Легальна робота в Європі

Робота в Польщі по біометричному паспорту: 7 популярних вакансій

71657

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Безліч перспектив і можливостей відкрилося перед українцями після введення безвізового режиму: подорожі по біометричного паспорту, шопінг-тури, безвізові бізнес-поїздки. Тепер кожен власник біометричного паспорта також може отримати легальну роботу. Наскільки реально отримати хорошу і офіційну роботу на 90 днів? Які найпопулярніші "біометричні" вакансії серед українців? Читайте далі.

Яка процедура працевлаштування в Польщі по біометричному паспорту?

Робота в Польщі по безвізу передбачає, що кожен бажаючий працювати таким способом, повинен в'їхати на територію сусідньої країни, як турист або ж з офіційним запрошенням від роботодавця на роботу. Розглянемо "туристичний" варіант. Після того, як знаходите роботу в Польщі і Вас підтверджують в спеціальній установі, тоді видається спеціальний дозвіл на роботу до 90 днів. А коли у Вас є відразу ж запрошення - просто їдете на роботу без будь-яких побоювань.

В обох випадках українець, після приїзду на робоче місце повинен укласти контракт ( "умов про працю" або "умов злеценє").

Скільки дозволено працювати в Польщі без робочої візи?

Працювати в Польщі по біометричного паспорту дозволяється 90 днів кожні півроку. Ні в якому разі не потрібно порушувати ці тимчасові рамки, адже це може загрожувати тимчасовою депортацією з країни. Існує кілька варіантів дій після закінчення 90 робочих днів: повернення додому, повернення в Україну і відкриття робочої візи, до закінчення 90 днів почати робити карту "тимчасового побиту" або воєвудську візу.

Недоліки та переваги роботи в Польщі по "біометрії"

Головними перевагами є:

  • безкоштовна віза, не витрачаються гроші на виготовлення робочої візи (економія близько 500 гривень);
  • можна відразу ж виїжджати на роботу і не чекати 1-1,5 місяці;
  • легальне працевлаштування.

Головними недоліками є:

  • максимальний термін роботи - всього лише 90 днів;
  • багато роботодавців відмовляються приймати на роботу на період менше ніж 4 місяці, так, як скрізь потрібні працівники на довгий період часу.

7 популярних вакансій, де можна працювати по біометричному паспорту

1. Робота на складах TESCO

На такого типу роботу запрошуються як чоловіки, так і жінки віком до 50 років. Головними обов'язками є контроль продукції, наявність товару на полицях супермаркету, а також його розкладання в хороших місцях. В обов'язки також входять проведення інвентаризацій і підтримка порядку на складах магазину. Заробітна плата тут - 12-13 злотих за годину, мінімально можна заробити 2800 злотих на місяць.

2. Малярі та штукатури на будівництві

Маляром-штукатуром може бути як чоловік, так і жінка. Тому, польські роботодавці охоче запрошують українців обох статей на роботу. Головними обов'язками є фарбування стін, і їх вирівнювання. Такого типу фахівець повинен вміти готувати розчини, добре орієнтуватися в матеріалах і частково вміти ремонтувати поверхню. Звичайно для цього потрібен досвід роботи. Мінімальна заробітна плата - 13 злотих на годину, і від 3000 злотих на місяць.

3. Робота на складах ID Logistics

На складах ID Logistics головними обов'язками працівників є комплектація товарів, сортування та розкладання на палети. Дана вакансія вимагає фізичної роботи, але вона не є складною. На складах не дуже холодно, температура від 3-15 градусів тепла. Заробітна плата від 10 злотих на годину + щомісячні премії. В місяць виходить від 2900 злотих (від 20000 гривень).

Ознайомтеся з вакансією тут:
https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-sklad-id-logistic

4. Працівники на складах одягу H&M

На роботу приймаються як чоловіки, так і жінки. В основні обов'язки входить сортування та пакування фірмового одягу, а також сканування посилок і їх завантаження в машини для доставки одягу по всій Польщі. Є багато робочих годин, а заробітна плата тут від 9,70 на годину, в місяць можна отримати близько 2500 злотих (16000 гривень).

Наша пропозиція:
https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-sortirovku-odezdy-hm

5. Працівники на складах Eurocash

В обов'язки працівників входить підготовка товару до відправлення, його сканування, завантаження, розвантаження і сортування посилок на складі. На роботу запрошуються тільки чоловіки, так як робота фізична і вимагає витривалості. Заробітна плата на даній вакансії - 11-19 злотих на годину, а в місяць вiд 2800 до 4700 (19000 - 32000 гривень).

6. Різноробочі на будівництво

Робота різноробочим найпопулярніша і найбільш потрібна серед будівельних спеціальностей. Дана робота не вимагає спеціальної освіти. Підходять всі фізично сильні чоловіки без досвіду роботи. В обов'язки різноробочих на будівництві входить допомога при виконанні ремонтів, підготовка інструментів і розчинів. Заробітна плата починається від 13 злотих на годину, і від 3000 злотих на місяць (22000 гривень).

7. Працівники на складах інтернет-магазину одягу Zalando

На склади одягу можуть їхати працювати як чоловіки, жінки, так і сімейні пари. Обов'язками є сортування, упаковка, сканування одягу для подальшої висилки на вказану адресу. Робота не є складною. Плата за годину роботи - 10, 80 злотих. В місяць можна заробити від 2600 злотих (17500 гривень).

Наша вакансія на сайті:
https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotnik-na-upakovku-v-internet-magazin

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27