Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 04.06.2018

10935

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

На початку тижня ми зробимо огляд привабливих пропозицій від роботодавця для українців в Польщі. До уваги наших читачів пропонуємо цікаві вакансії від прямих роботодавців згідно відгуків клієнтів, а також умов проживання та заробітної плати.

Робота в Польщі по біометрії

Найбільшою популярністю серед наших співвітчизників користується робота в Польщі по безвізу. Тому, від самого початку розглянемо пропозиції, куди можна поїхати працювати по біометричного паспорту.

У місто Познань Великопольського воєводства потрібні пакувальники одягу на склади H&M. В обов'язки працівника входить сортування, пакування та прийом товару, комплектація коробок, наклейка етикеток і відправка за вказаною адресою. Працівник не повинен знати польську мову і можна їхати навіть без досвіду роботи. Оплата праці погодинна - 11 злотих / год, що дає можливість заробити від 2200 злотих на місяць.

У місто Вроцлав Нижньосілезького воєводства потрібні працівники на виробничу лінію побутової техніки Whirlpool. В обов'язки працівників входить збір на конвеєрі побутової техніки та елементів до неї і підготовка перед продажем: наклеювання етикеток і контроль якості. Головною вимогою є хороша фізична форма. Не потрібні досвід роботи та знання польської мови. Роботодавець пропонує високу зарплату - 12 злотих на годину і безкоштовне проживання для співробітників з України.

У місто Льондек-Здруй Нижньосілезького воєводства потрібні кухарі в ресторан. В обов'язки входить приготування страв, які є в меню ресторану (потрібно вміти готувати піцу) і підтримка порядку на робочому місці. Вимоги від роботодавців: досвід роботи кухарем і знання польської мови на розмовному рівні. У той же час для працівників надається безкоштовне житло і зарплата від 12 до 15 злотих на годину. В місяць можна заробити від 4000 злотих на місяць.

У місто Катовіце Сілезького воєводства потрібні чоловіки на роботу в поштову фірму. В обов'язки кандидатів входить сортування посилок і листів, а також наклеювання етикеток. Від працівника потрібно тільки фізична витривалість. Житло надається роботодавцем, але оплачується працівником в сумі 200 злотих на місяць. Заробітна плата - 12 злотих на годину, що дає можливість заробити від 3100 злотих на місяць.

Робота в Польщі на заводі

У місто Сважендз Великопольського воєводства потрібні чоловіки на лінію виробництва автомобільних бамперів і систем Magna Automative. В обов'язки входить монтаж деталей до бамперів, їх збирання та кріплення. Роботодавець не вимагає досвіду роботи і знання польської мови. Працівникам надається безкоштовне проживання та зарплата 13 злотих на годину. В місяць виходить від 2900 злотих на місяць.

У місто Живець Сілезького воєводства потрібні працівники на завод Нutchinson на лінію виробництва пластикових трубок до автомобільних баків. В обов'язки працівників входить формування трубочок з пластикових заготовок в спеціальних формах, монтаж сполучних елементів, збір елементів і контроль якості продукції. Працівникам не потрібен досвід роботи і знання польської мови. Працівникам надається безкоштовне проживання. Заробітна плата 11,50 - 13,50 злотих за годину. Понаднормові і робота у вихідні дні оплачується вище. На місяць виходить від 2500 злотих на місяць.

Робота в Польщі для жінок

Робота в Польщі для жінок також користується попитом у зв'язку з погіршенням економічної ситуації в Україні. Тому, представимо вашій увазі кілька високооплачуваних пропозицій.

У місто Гродзиск-Мазовецки Мазовецького воєводства потрібні пакувальники чіпсів. В обов'язки входить упаковка чіпсів в коробки, вкладання коробок, прибирання робочого місця. Від працівників не вимагається досвід роботи і знання мови. Проживання надається безкоштовно, також безкоштовно довозять до місця роботи і видають робочий одяг. Заробітна плата 11,88 злотих за годину, окремо оплачуються понаднормові, а в місяць виходить від 2200 злотих на місяць.

У місто Старгард Західнопоморського воєводства потрібні працівники на лінію упаковки декоративних свічок. В обов'язки входить розстановка стаканчиків на лінії виробництва, контроль якості та переміщення картонних коробок з воском і свічками. Проживання безкоштовне, вимоги до працівників відсутні. Оплата праці погодинна - 11 злотих / год, а в місяць вiд 2800 злотих.

Вашій увазі були надані одні з кращих вакансій від нашої компанії для людей без досвіду роботи і без спеціальних навичок.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання