Легальна робота в Європі

Робота в Польщі 2018: топ-5 вакансій з мінімальним знанням польської мови

6463

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

З кожним роком, в тому числі і в 2018 році, все більше українців виїжджають на роботу за кордон з метою знайти високооплачувану роботу. Більшість наших земляків віддають перевагу Польщі. Однак, практично кожного цікавить одне питання, як знайти роботу і працювати без знання польської мови?

Багато фабрик, заводів, логістичних складів створюють сприятливі умови для українців. Це й не дивно, що українців завжди чекають в Польщі, адже вони вже встигли себе зарекомендувати як дисципліновані, відповідальні і працелюбні робітники.

Чому ми вибираємо саме Польщу, як основне місце роботи за кордоном?

  • Географічна близькість;
  • Високий рівень життя;
  • Багато вільних робочих місць;
  • Спрощена система працевлаштування;
  • Можливість вивчить польську мову.

Роботу в Польщі вибирають не тільки українці, а й білоруси і росіяни.

Чи можливо працювати в Польщі без знання мови?

Хочеться відзначити, що працювати без знання польської мови цілком можливо. Адже мови схожі і кожен українець зможе зрозуміти поляка, як і поляк українця. Але розраховувати на високооплачувану роботу не варто, адже без знання мови беруть на роботу різноробочими на заводи і фабрики. Спеціаліст вже повинен хоча б на мінімальному рівні знати польську.

Знання польської дає можливість заробити в 1,5 більше. Тому, ми рекомендуємо, перед поїздкою до Польщі, вивчити кілька слів і словосполучень за допомогою, яких можна буде знайти спільну мову в Польщі. Зовсім недавно у Варшаві відкрилися безкоштовні курси польської мови для іноземців (https://eurowork.com.ua/novosti/besplatnye-kursy-polskogo-azyka-v-varsave). Безкоштовні польські курси можна знайти при університетах в Любліні, Познані, Кракові та Лодзі.

Згідно з проведеним опитуванням в соціальних мережах, 30% українців вважають, що польську мову можна вивчити за півроку навіть без перебування в мовному середовищі (в даному варіанті в Польщі), 28% думають, що потрібен рік, а 25% можуть вивчити і за три місяці , що дає зрозуміти, що польська мова є близькою для українців, адже входить до слов'янської мовної групи.

На яку роботу можна влаштуватися з мінімальним знанням польської мови?

1.Робота поваром (на кухні)

Зарплата від 2600 злотих на місяць (від $ 700).

2. Різноробочі на автозаводах

Заробітна плата від 2400 злотих на місяць (від $ 600).

3. Різноробочі на меблевих фабриках

Зарплата від 2400 в місяць (від $ 600).

4. Сортувальники і пакувальники

Зарплата від 2500 в місяць (від $ 600).

5. Різноробочі на виробництві (продукти)

Заробітна плата від 2500 злотих на місяць (від $ 600).

Робота в Польщі без знання мови - реальність, але вона буде фізично важкою. У Польщі є багато роботи для українців за достойну заробітну плату. Інші вакансії розміщені у нас на сайті - https://eurowork.com.ua/vakansii. За допомогою нашої компанії кожен зможе знайти собі підходящу роботу.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27