Легальна робота в Європі

Робота в Польщі без знання мови: Топ-5 високооплачуваних професій

5693

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Виїжджаючи на заробітки за кордон, наші співвітчизники найчастіше вибирають Польщу. Такий вибір пояснюється географічною близькістю країни, спрощеним процесом працевлаштування і конкурентними заробітними платами в порівнянні до України. Перша й основна складність, з якою стикаються українці в Польщі - відсутність знання мови.

Чи складно знайти роботу без знання польської мови?

Насправді, знайти роботу в Польщі не так вже й складно. Потрібно взяти до уваги, що українська і польська - відносяться до слов'янської групи мов, тому зрозуміти один одного - можна. Крім того, дуже багато поляків виїхали за кордон в більш розвинені країни, що звільнило масу робочих місць. Тому, з початку 2016 року, багато польських компаній почали формувати свій штат, що приблизно на 50% складається з українців, і відповідно більшість з них не володіють польською мовою. З російсько мовними працівниками спілкується координатор, який знає як польську, так і російську мови. Він пояснює вимоги і обов'язки працівникам, працівники, у свою чергу, передають свої побажання і скарги роботодавцю за допомогою координатора, таким чином, знання мови не є необхідним.

Багато хто вважає, що без знання польської мови список робочих вакансій істотно звужується, буде мінімальна зарплата і погані умови праці. Зрозуміло, що робітник без знання мови не працюватиме на посаді висококваліфікованого фахівця, але влаштуватися різноробочим і працювати фізично цілком реально. На таких роботах можна також добре заробляти.

На які вакансії беруть без знання мови і чи можна отримувати гідну винагороду за таку роботу?

Ми підібрали для Вас топ-5 найбільш високооплачуваних вакансій без необхідності знання польської мови, розміщених на нашому сайті в розділі «Вакансії».

1. Будівельні спеціальності для чоловіків (муляри, арматурники, маляри, працівники на внутрішні обробки квартир і т.д.)

Наша компанія пропонує безліч вакансій для будівельників, надаючи можливість працівникам заробляти в середньому від 14 злотих за годину, і близько 3000-5000 злотих в місяць, що є високою заробітною платою навіть для поляків. Наприклад, монтажники фасадів отримують від 14 злотих за годину, а різноробочі на внутрішню обробку квартир вже близько 16 злотих за годину.

2. Зварювальники, електрики, столяри (робота в Польщі для чоловіків)

Для цих вакансій потрібен досвід роботи і, по можливості, спеціальна освіта, проте й оплата праці тут відповідна. Заробітна плата зварювальників та електриків починається вже від 14 злотих за годину, а столяри можуть заробляти близько 13-15 злотих в годину. Хороші фахівці заробляють приблизно так само, як і будівельники - від 3000 до 4700 злотих.

3. Робота в Польщі на кухні (кухарі та допомога по кухні)

Робота кухарем в Польщі вимагає мінімального досвіду. Тому, основна частина заробітчан влаштовується помічниками на кухню (зарплата в середньому 10 злотих за годину). В їхні обов'язки входить чистка і нарізка продуктів, приготування простих страв, і прибирання на кухні. Попрацювавши деякий час помічником, багато хто отримує підвищення і починають працювати вже кухарями. За 2-3 місяці вдається трішки вивчити мову, і заробітна плата збільшується до 12-13 злотих за годину.

4. Різноробочі на меблеві фабрики (вакансії для чоловіків)

Компанія АМ Лінгвіста пропонує близько 10 вакансій на фабрики по виробництву меблів. Робота на меблевих фабриках не з легких (10-12 годин на день) і вимагає фізичних зусиль. Тому, в основному, беруть на роботу чоловіків. Заробітна плата від 10 злотих на годину, а в місяць можна заробити від 2300 до 3500 тисяч злотих.

5. Робота на складах і пакування продукції (вакансії для чоловіків і жінок)

Робота в Польщі на складах користуються, напевно, найбільшим попитом серед українців, оскільки не вимагає знання мови і досвіду на схожих посадах. Ми пропонуємо роботу на складах з хорошою репутацією як: ID Logistics, Auchan, Tesco, Empik, Eurocash, MediaExpert, Biedronka та інші. На всіх складах погодинна оплата праці, тому, поїхавши на заробітки, українці намагаються працювати якомога більше годин в день (10-12 в середньому). Заробітна плата від 9,5 злотих за годину (звичайно ж, все залежить від продуктивності роботи та відвідуваності, дуже часто працівники отримують премії за успішність і старанність). Середній заробіток на складах близько 2500 злотих в місяць.

Знайти роботу в Польщі без знання мови цілком реально, але, робота буде фізичною або ж вимагатиме певного досвіду. Поляки пропонують безліч вакансій для українців і конкурентні зарплати (від 2000 до 5000 злотих на місяць). На нашому сайті розміщено близько 200 вакансій без знання мови, де кожен зможе знайти відповідну для себе роботу.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27