Легальна робота в Європі

Робота в Польщі для сімейних пар: 4 кращі пропозиції

10160

Все о работе в офисе: очень хорошая зарплата и работа

Робота за кордоном, особливо в Польщі, користується все більш високим попитом. Особливо це стосується сімейних пар. Виїзд за кордон разом зі своєю другою половинкою має свої переваги: ​​збільшується сімейний бюджет, з'являється можливість відкласти більше грошей, зберегти сім'ю, а також психологічна підтримка на перших етапах адаптації в новій країні. Сім'ї в Польщі можуть почати нове життя, так як консульства більш лояльні до пар, і легше відкривають візи для двох осіб.

Ситуація в Україні не є найсприятливішою, тут досить складно достатньо заробити, тому багато хто починає пошуки роботи в Польщі. Як же знайти роботу сімейним парам? Які особливості пошуків, вимоги і які проблеми виникають у процесі? У даній статті, ми відкриємо секрети успішного працевлаштування в Польщі для сімейних пар і виділимо найбільш популярні і високооплачувані вакансії.

Які ж вимоги до сімейних пар?

 • По-перше, вікові обмеження: від 25 до 50 років. Звичайно, можуть бути і винятки.
 • Хороша фізична форма, і, бажано, відсутність шкідливих звичок.
 • Досвід роботи не є обов'язковим, але якщо він є, тоді це буде тільки великим плюсом.
 • Санітарна книжка і проходження повторного медогляду в Польщі.
 • І звичайно ж, присутність всіх необхідних документів для працевлаштування.

З якими труднощами можуть зіткнутися сімейні пари в Польщі?

Взагалі, знайти хорошу роботу для сімейної пари не так вже й легко, але якщо Ви націлені на такий варіант - це цілком можливо. Які труднощі можуть з'являтися під час пошуків роботи?

 • Може здатися важким знайти роботу в одному місті і в одного роботодавця;
 • Якщо у Вас є дитина, про це потрібно попередити роботодавця. Не кожного може задовольнити часткова зайнятість одного з членів сім'ї;
 • Проблеми з житлом. Не дуже легко знайти бюджетний варіант для двох осіб. А якщо все ж шукаєте житло дешевше, то найімовірніше в кімнаті буде проживати ще одна сімейна пара;
 • Не варто забувати, що якщо роботодавець все ж приймає сімейну пару на роботу, то це повинні бути два повноцінних працівника. Якщо когось одного не влаштовує робота або хтось відмовляється працювати, то двоє з вас ризикують залишитися без контракту.

Топ-4 вакансій для сімейних пар в Польщі

Працівники на виробництві

Жінки на виробництві в основному працюють на конвеєрних лініях, сортують товар, упаковують і прибирають приміщення складу. А чоловіки переносять товар, завантажують, розвантажують і допомагають сортувати продукцію. Чоловіки зазвичай отримують вищу заробітну плату, але в середньому виходить від 15000-25000 гривень на місяць (2000- 3300 злотих).

Працівники на меблеві фабрики і склади

Часто сімейні пари працюють на продуктових складах і складах з одягом. В їхні обов'язки входить сортування та пакування готової продукції, розвантаження і завантаження товару. Зазвичай від чоловіків потрібний сертифікат, який дозволяє їздити на карі та навантажувачі (його вартість в Польщі близько 100 злотих). На такій роботі можна заробити 16000-24000 гривень (2100-3100 злотих).

Працівники в готелі і ресторани

Сімейні пари з задоволенням запрошують працювати в якості обслуговуючого персоналу в кафе, ресторани, готелі, а також в приватні агротуристичні комплекси. В даному випадку потрібні знання польської мови. Заробітна плата залежить від кількості робочих годин і отриманих чайових. Але, в середньому можна заробити від 15000 до 25000 гривень (2000-3000 злотих).

Робота на птахофабриках і м'ясокомбінатах

Цілий рік в Польщу запрошують працівників на м'ясокомбінати, птахофабрики і рибні заводи. В обов'язки працівників входить розкрій і розбирання тушок, обрізка, нарізка, сортування та пакування готової продукції м'ясних і рибних виробів. Заробітна плата тут від 13000 до 21000 гривень (1800 - 3100 злотих).

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27