Легальна робота в Європі

Робота в Польщі зі знанням мови для українців: ТОП-5 оплачуваних професій

1445

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Все більшої популярності набуває Польща серед інших європейських країн по працевлаштуванню саме для українців. Вигідне географічне розташування, схожість мов, високооплачувана робота – найбільші плюси під час працевлаштування в Польщі. У зв’язку з цими чинниками, українці все більше обирають професії, які тісно пов’язані із знанням мови. Якщо ви думаєте, що можна отримати високооплачувану роботу тільки навчаючись чи проживаючи в Польщі, то ви помиляєтесь, адже зараз існує безліч можливостей швидко та якісно вивчити польську, що в майбутньому стане для вас шляхом до нового успішного життя.

В Україні існує безліч курсів для вивчення польської, окрім того, ми неодноразово писали про інші способи вивчення мови, зокрема такі як: онлайн уроки, література та фільми мовою оригіналу. Також для початку ви можете поїхати працювати до Польщі без знання польської мови, маючи змогу підтягнути її уже на місці, спілкуючись з носіями мови. Варто пам’ятати, що українська та польська мови надзвичайно схожі, тому ви швидко зможете опанувати нову для вас мову всього за декілька місяців. Ми пропонуємо вам топ-5 високооплачуваних професій Польщі, на яких ви зможете працювати, опанувавши польську мову.

1. IT-фахівець (8-10 тис. злотих)

З розвитком технологій, в Європі все більше потрібні кваліфіковані працівники, які б змогли надалі розвивати цю галузь. Зокрема, Польща не стала винятком за браком фахівців в ІТ сфері. Найбільше затребувані програмісти і розробники програмного забезпечення, особливо для мобільних пристроїв. Чимало українців отримують гідну освіту у ІТ-галузі, проте саме Європа дасть можливість себе реалізувати. Знаючи польську мову, ви зможете повністю влаштувати своє життя в цій країні, маючи хорошу, а головне – високооплачувану роботу, й в місяць зможете отримувати близько 8-10 тис. злотих.

2. Журналіст (від 6-8 тис. злотих)

Журналісти – люди, які займають активну позицію в житті. Не дарма в Польщі завжди потрібні комунікабельні, професійні та яскраві особистості в сфері журналістики, які вміють креативно мислити, виконувати швидко та якісно усі завдання. Володіючи польською мовою, перед вами будуть відкриті двері перспективного журналіста, який зможе не просто добре заробляти, а завжди розвиватиметься у напрямку журналістики. Середньостатичний журналіст може отримувати від 6 до 8 тис. злотих за місяць.

3. Логіст (5-6 тис. злотих)

Грамотні логісти підвищують ефективність роботи компаній, тому такі спеціалісти завжди потрібні в Польщі. Логісти повинні володіти знаннями в юриспруденції, економіці, математиці та інших точних науках, а також володіти знаннями іноземної, відповідно і польської мови. В будь-якій фірмі посада логіста є важливою та відповідальною, оскільки саме від цієї людини може залежати репутація усієї фірми. В середньому хороший спеціаліст по логістиці може отримувати 5-6 тис. злотих за місяць.

4. Інженер-технолог (5-6 тис. злотих)

Інженери-технологи займаються розробкою, організацією певного робочого процесу, створюють власні технології роботи, застосовують засоби автоматизації проектування. В Україні недооцінюють роботу інженерів-технологів, занижуючи заробітню платню. В Європі, зокрема в Польщі, професія інженера-технолога доступна для українців, якщо вони мають відповідну освіту та знають польську мову. Професійний розвиток та гідна зарплата – гарантія для кожного інженера-технолога, який вирішив реалізувати себе в Польщі. Інженери-технологи отримують близько 5-6 тис. злотих за місяць.

5. Медичний працівник (від 5 тис. злотих)

Все частіше молодь Польщі хоче навчатися в інших вузах Європи і отримувати саме там медичну освіту, незважаючи на це, медицина Польщі знаходиться на високому рівні, й потребує все більше нових кваліфікованих працівників через нестачу персоналу. Лікарі можуть отримувати в Польщі від 5 тис. злотих, а фармацевти – від 6 тис. злотих. Окрім того українці в Польщі мають змогу працювати в сім'ях, доглядаючи людей похилого віку та забезпечуючи їх медичною опікою.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання