Легальна робота в Європі

Робота в Польщі: топ-5 вакансій для жінок

3354

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Коли йдеться про заробітки, то однозначно однією з найпопулярніших країн, де українці шукають роботу на даний момент є Польща. Це можна легко пояснити тим, що тут пропонують найвищі зарплати в порівнянні до інших країн-сусідів, не потрібно далеко їхати і безліччю місць праці. Тому навіть і жінкам можна легко знайти вільне робоче місце. Розглянемо ж п’ять вакансій, котрі користуються найбільшим попитом серед українок.

1. Сезонні роботи

Збір ягід, яблук, черешень, малини, полуниці та інший польський врожай користується найбільшим попитом серед українських жінок, адже не потрібно надовго залишати сім 'ю та і можна повернутися в будь-який момент додому. Це можливість заробити більшу суму грошей, ніж на батьківщині відносно за короткий проміжок часу. Треба звернути увагу, що сезонні роботи потребують хорошої фізичної підготовки.

2. Пакувальниці та сортувальниці

Охоче влаштовують українок і на посади пакувальниць і сортувальниць овочів та фруктів. Робота не з легких, потребує фізичної загартованості. В основному робочий день складає 10-12 годин.

3. Офіціант

Зазвичай, робота в сфері обслуговування є добре оплачуваною, хоча і без високої початкової ставки, проте з можливістю отримати понаднормові години та добрі чайові. Все ж звісно залежить від місця роботи, але якщо ж потрапити в хороший заклад, то чайові як і зарплата будуть відповідні.

4. Покоївка

Робота покоївки в Польщі в основному полягає на прибиранні готельних номерів, зміні постільної білизни та туалетних речей. Без сумніву, від покоївки вимагається стежити за своєю зовнішністю та дотримуватися всіх правил безпеки. В разі потреби, покоївка інформує адміністрацію про неполадки та зіпсоване майно. В середньому заробітна плата починається від 8 злотих за годину.

5. Кухар (помічник кухаря)

Без жодних труднощів роботу в Польщі можуть знайти кухарі, пекарі та кондитери. Дуже часто набирають на роботу суто український персонал, тоді знання польської мови не потрібні, або ж вимагаються на низькому рівні. Кухарі отримують винагороду в розмірі 8-10 злотих за годину. Часто на цю вакансію беруть жінок старшого віку.

Таким чином, серед українок в основному користуються попитом саме ті професії, де знання мови не є обов’язковим. Сезонність теж є одним з головних чинників чому саме ці вакансії посідають топові місця в загальному рейтингу працевлаштування українок в Польщі.  

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання