Легальна робота в Європі

Самые актуальные вакансии на этой неделе 04.03.2019

499

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Працевлаштування в Польщі та Чехії надзвичайно популярне серед наших українських заробітчан. З приходом весни українці масово шукають роботу за кордоном, обираючи найкращі вакансії. Проте не всі можуть знайти провірені та високооплачувані вакансії. Саме тому ми пропонуємо подивитись нову підбірку актуальних вакансій на цьому тижні в Польщі та Чехії. Найкращі пропозиції для вас вже сьогодні!

Найпопулярніші вакансії в Чехії та Польщі на цьому тижні

Працівник на упаковку в інтернет-магазин одягу ZALANDO в Польщу

Робота на складах за кордоном є чи не найпопулярнішим варіантом працевлаштування. Робота на «ZALANDO» полягає у сортуванні та перепакуванні одягу, взуття та біжутерії. Працівники повинні вводити данні за допомогою спеціального сканера у комп’ютер, а також вчасно перевіряти товар на цілісність, якість та наявність етикетки. Такий вид праці підійде і чоловікам, і жінкам віком до 50 років. Роботодавець надає безкоштовне житло, працівник оплачує лише комунальні послуги – 100 злотих/місяць. Приємним бонусом і є те, що роботодавець також забезпечує безкоштовним проїздом на службовому автомобілі та безкоштовним робочим одягом. За місяць праці можна отримати від 3100 до 3700 злотих.

Детальніше про робочий графік:

https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=cklady-i-upakovka&slug=rabotnik-na-upakovku-v-internet-magazin

Працівники в McDonalds в Чехію

Найчастіше їдуть працювати в McDonalds молодь, однак це не виключає можливості працювати старшим працівникам до 50 років. Основна робота в McDonalds – це підготовка продукції харчування та прибирання залу для відвідувачів. Графік роботи коливається від 8 до 12 годин на день, 5-6 днів на тиждень. Праця у дві зміни – денну та нічну. Працюючи в McDonalds, можна отримувати від 900 до 1200 євро в місяць.

Деталі про проживання та проїзд:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/sfera-uslug/rabotniki-v-mcdonalds-chehia

Працівник на фабрику м'яких та корпусних меблів STEINPOL в Польщу

Праця на меблевих фабриках користується попитом серед українських чоловіків та жінок, а головне – досвід роботи не обов’язковий критерій за яким беруть на роботу. Роботодавець забезпечує хорошим житлом – в квартирах або ж у будинках. Проживання по 4-6 людей в кімнаті. Житло знаходиться поруч місця роботи – в пішій доступності, тому не доведеться витрачати зайві кошти на проїзд. Робочий графік: 5-6 днів на тиждень по 8-10 робочих годин в день. Працівники, які бажають працювати більше, мають змогу брати додаткові години. За місяць роботи на меблевій фабриці можна заробити від 2800 до 3400 злотих.

Детальна інформація про обов’язки:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/virobnictvo-mebliv/rabotnik-na-fabriku-steinpol

Різноробочі на фруктово-овочеві склади в Чехію

Обов’язки працівників на складах найрізноманітніші, зокрема: робота на упаковці та сортуванні фруктів та овочів, робота на конвеєрі, загрузка та розгрузка товару, збір картонних ящиків для готової продукції. Працівники проживають в квартирах або гуртожитках, які оплачують самі. Проживання – по 2-4 людини в кімнаті. Житло знаходиться поруч, тому можна дійти пішки. Робота оплачується 90-100 крон на годину, а в місяць можна отримати від 900 до 1200 євро.

Про особливості графіку роботи тут:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/raznorabocie-na-fruktovo-ovosnye-sklady

Працівники на рибний завод GRAAL в Польщу

Потрібні працівники, які будуть пакувати, маркувати та займатись обробкою риби. Окрім того є можливість працювати на рибних складах. Роботодавець забезпечує безкоштовним житлом з усіма зручностями. Проїзд до місця роботи оплачує працівник – близько 100 злотих в місяць. Робота 5-6 днів на тиждень по 12 годин у дві зміни. За місяць роботи працівники отримують від 3000 до 3400 злотих.

Детальніше:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotniki-na-rybnyj-zavod-graal

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання