Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 09.01.2019

898

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Новорічні та різдвяні свята добігають кінця, і чимало громадян України задумується над тим, щоб поїхати на роботу за кордон. Проте не всі потенційні працівники можуть обрати хорошу та потрібну вакансію, а дехто не може навіть обрати країну для заробітків. Наша компанія пропонує перелік найактуальніших вакансій у Польщі та Чехії на цьому тижні. Ще сумніваєтесь, які з них обрати? Тоді ознайомлюйтесь з найкращими пропозиціями на цьому тижні.

Найпопулярніші вакансії в Польщі та Чехії на цьому тижні

Працівник на склад Raben Group в Польщу

Вакансія з високою заробітною платою, яка підійде чоловікам до 40 років. Роботодавець оплачує кожну годину праці по 15 злотих. А за місяць можна отримати від 3500 до 4700 злотих. В обов’язки працівників входить комплектація взуття, косметики, одягу, продуктів харчування та будівельних матеріалів. Роботодавець надає безкоштовне житло за умови відпрацювання 168 годин, проїзд оплачує сам працівник.

Детальніше про графік роботи:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotnik-na-sklad-raben-group

Працівники на виробництво ковриків для авто в Чехію

Ще одна провірена та доступна вакансія для чоловіків, проте вже в Чехії. Роботодавець не ставить високих вимог до працівників, всьому можна навчитися на місці, тому досвід роботи не потрібний. Робота 12 годин на день, є можливість працювати без вихідних. Проживанням та проїздом до місця роботи безкоштовно забезпечує роботодавець. Працюючи на цій вакансії, можна заробити 1000-1200 євро за місяць.

Детальніше про обов’язки:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotniki-na-proizvodstvo-kovrikov-dla-avto

Працівники на лінію упаковки продукції Gillette в Польщу

Ця вакансія підійде не лише чоловікам, а й жінкам до 65 років. Працівники можуть працювати не тільки по візі, а також по біо паспорту. Робота полягає у комплектуванні та упаковці товару. Роботодавець забезпечує житлом та проїздом до місця роботи, яке оплачує працівник. Робота 6 днів на тиждень, 12 годин в день. За місяць можна отримати від 3100 злотих.

Всі деталі про вакансію:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-liniu-upakovki-produkcii-gilette

Працівники на виробництво трансформаторів в Чехію

Робота на цій вакансій полягає у намотуванні дрота на верстатах, збірці та контролі якості дефектів. Працівники повинні мати хорошу фізичну форму, чудовий зір, і, звісно ж, бажання працювати. Житло в місяць коштує 3500 крон, а проїзд до місця роботи – безкоштовний. Робота у дві зміни, 6 днів на тиждень по 12 робочих годин. За місяць праці можна отримати від 1100 євро.

Детальніше:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotniki-na-proizvodstvo-transformatorov

Працівник на виробництво керамічної плитки в Польщу

Ідеальна вакансія, яка підійде чоловікам до 55 років. Позмінний графік роботи, зміни по 12 годин з понеділка по п'ятницю, в суботу 8 годин. Роботодавець оплачує годину роботи в 11 злотих, а також надає надбавку за кожну годину праці за відсутність пропущених днів. Житло та проїзд оплачує роботодавець. В місяць можна отримувати від 3400 до 3600 злотих.

Детальніше про обов'язки:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/pracivnik-na-virobnictvo-keramicnoi-plitki

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання