Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 11.11.2019

349

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

З кожним днем на ринку праці Польщі з’являються нові пропозиції роботи для українців. Вигідні умови праці за кордоном надзвичайно приваблюють українських громадян, а висока зарплата – дає шанс покращити фінансове становище. Робота в Польщі з компанією «АМ Лінгвіста» можлива для спеціалістів та різноробочих працівників. Ми забезпечуємо роботою як чоловіків, так і жінок, а головне – враховуємо всі побажання клієнтів, підбираючи найбільш вигідну вакансію. Оскільки варіантів роботи є чимало, то ми пропонуємо Вам ознайомитися з підбіркою «найгарячіших» та найактуальніших вакансій в сусідній країні на цьому тижні!

Найпопулярніші вакансії в Польщі

Працівники на склад продуктів харчування

Чоловіки часто скаржаться на те, що не можуть знайти добре оплачувану вакансію. Ми маємо хорошу пропозицію із заробітком від 3100 до 3700 злотих в місяць. На складах харчуваннях можуть працювати чоловіки віком до 50 років, а їхній основний функціонал – робота на погружчиках та карах, за допомогою яких вони розводять товар по території складу. Працювати доведеться по 10-12 годин, 6 днів на тиждень.

Більше про житло та проїзд до місця праці: https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=skladi-i upakovka&slug=rabotniki-na-sklad-produktov-pitania

Робочі на виробництво деталей до автопромисловості

Є також варіант в Польщі для чоловіків на автозаводі. Беруть кандидатів до 55 років, а головне – є можливість працювати навіть без будь-якого досвіду. Роботодавець забезпечує безкоштовним житлом (в кімнаті живуть по 4-6 людей) та робочою формою. До роботи потрібно доїжджати, тому проїзний квиток коштуватиме в межах 120 зл/місяць. Робота в три зміни: 5-6 днів на тиждень, 8-12 годин. Працівники, що бажають працювати більше, можуть брати додаткові години праці. 2500-3500 злотих заробляють чоловіки, працюючи на автовиробництві.

Обов’язки працівників: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/pracivnik-na-virobnictvo-detalej

Працівники на склад поштових відправлень

Чоловіки займаються завантаженням, розвантаженням, а також переміщенням поштових товарів. Жінки: сканують поштові відправлення. Співробітники складу проживають в хостелах або квартирах, оплата – 300 злотих в місяць. Житло має всі комфортні умови для проживання, добре облаштоване. Великою перевагою цією вакансії є заробітна плата, яка коливається від 3200 до 4700 злотих/місяць. Все залежить від вправності та вмінь працівника.

Детальніше про робочий графік: https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=skladi-i-upakovka&slug=rabotnik-na-sklad-poctovyh-otpravlenij

Робочі на склад тортів

У зв’язку з тим, що найбільша кількість українців влаштовується на складах, пропонуємо ще одну вакансію такого типу. Можлива робота для жінок та чоловіків по біометричному паспорту. Обов’язки працівників: збір та пакування товарів, розташування товарів на складських полицях, засипання сировини, пакування готової продукції. Співробітники працюють по такій системі: 5 днів по 12 годин, або ж – 6 днів по 10 годин. Житло надається роботодавцем (150 зл/місяць) та знаходиться поблизу місця праці.

Інформація про зарплату: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/pracivnik-na-sklad-na-virobnictvo-tortiv

Прибиральники приміщень

Вакансія,що дає змогу працювати до 60 років співробітникам обох статей. Заробіток в місяць: 3600-4400 злотих. Робітники займаються миттям виробничих цехів. Важливо, що роботодавець надає безкоштовне житло (проживання по 2-4 людини в кімнаті), а сама робота знаходиться в пішій доступності.

Більше деталей про вакансію тут: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/sfera-uslug/rabotnik-na-uborku-pomesenij

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27